ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Біткоін торгується в 200 доларах від психологічного рівня 10 тис.

крипто-валютаЗа підсумками дня біткоін подорожчав на 1,15%, до $ 9885. Активність на всіх біржах спостерігалася у вечірній час після оголошення рішення ФРС США і прес-конференції Джерома Пауелла. Регулятор зберіг ставку по федеральних фондах в цільовому діапазоні 0,00-0,25%. На світових ринках волатильність підскочила після скорочення ВВП країни на 6,5% в цьому році (до початку пандемії прогноз був 2%) і прес-конференції Джерома Пауелла. Він заявив, що підвищення ставок не розглядалося і для стимулювання економіки будуть використані всі наявні засоби.

Біткоін проігнорував динаміку фондових індексів, але відгукнувся ростом на падіння курсу долара. І то воно було з затримкою. У середу у нього посилилася зв’язок з парою євро / долар, але вона непостійна. На Binance курс BTC / USD підвищувався до $ 9992. Покупці виштовхнули ціну вгору з коридору $ 9370 – $ 9785. Розвинути висхідний рух до $ 10500 не вдалося. Як повідомляли биткоин новости, ціна повернулася у звичний діапазон. На момент написання огляду коштує $ 9791.

Від верхньої межі коридору до опору на $ 10511 відстань становить 6,35%. Якщо «бичачий» імпульс згасне, то зростуть ризики повернутися до нижньої лінії діапазону. У цьому випадку хід складе 6,04%. «Бичачий» тренд на денному таймфреймі залишається в силі, тому покупці сильніші за продавців. Ліквідність на ринку залишається низькою і незрозуміло чого чекають учасники ринку. На валютному ринку в цьому плані простіше, так як знаєш, чого очікують трейдери (економічний календар подій) і приблизну реакцію на них.

Нагадаємо, на цьому тижні відбулося найбільше збільшення складності Майнінг з січня 2018 року. Коригування відбувається після видобутку кожних 2016 блоків. Остання негативна корекція може привести до того, що Майнер будуть змушені відключити старе обладнання.

Така тенденція спостерігалася і після травневого халвінга (скорочення нагороди за видобуток блоку). Тоді капітуляція майнерів привела до різкого падіння обчислювальних потужностей в мережі. Зараз хешрейт біткоіни  становить  трохи більше 110 екзахеш в секунду (EH / s).При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами