ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як швидко доставити вантаж з Гонконгу?

Імпорт товарівЗ чого складається ціна на доставку? Як дешевше доставити вантаж з Китаю без порушення термінів і втрати товарного вигляду?

Вартість доставки складається з декількох компонентів:

  • вид транспорту – залізничний, морський, авіатранспорт або автомобільний;
  • відстань від пункту завантаження до пункту призначення;
  • характеристика вантажу;
  • терміновість доставки;
  • потреба в експедуванні;
  • страхування;
  • автоперевезення.

Як вже говорилося, автоперевезення в самому Китаї мають свою специфіку і часто використовуються тільки для доставки товарів, наприклад, до залізничних вагонів або в порт. Прийнято вважати, що автомобіль є найменш передбачуваним видом транспорту, на який впливає і стан доріг, і якість палива, і професіоналізм водія, і сезонність, і супутня маршруту криміногенна обстановка.

Авіаперевезення

Авіаперевезення – це найшвидший, самий надійний і безпечний, наймобільніший, але і найдорожчий вид доставки. Наприклад, компанія Vipcargo запустила доставку из Гонконга особливістю якої є можливість відправити посилку з масою від 10 кг. В середньому, навіть з урахуванням митного оформлення і доставки товару з терміналу до складу одержувача в Києві, на неї буде потрібно всього 3 дні. Авіаперевезення незамінні в тих випадках, коли необхідно терміново доставити особливо цінні вантажі, пробну партію товару, дорогу електроніку, тендітні вироби або швидкопсувні елітні продукти харчування. Максимальна маса вантажу, що перевозиться не повинна перевищувати півтора тони, а мінімальна не може бути меншою за 10 кг.

Контейнерні перевезення морем

На них припадає більше половини світового вантажообігу. Цей спосіб особливо підходить тим, хто не дуже прив’язаний до термінів, але зацікавлений в економії. Зазвичай великі компанії, провідні торгівлю великими обсягами, вибирають морські перевезення, оскільки саме цей вид доставки в Китаї дуже непогано розвинений. В країні є близько 100 невеликих портів і 30 великих, найвідоміший з яких – Шанхай. На відміну від інших видів, морська логістика в Китаї сформувалася давно і має прості та зрозумілі правила. Судна ходять регулярно у всіх напрямках.

Як швидше і дешевше доставити вантаж з Китаю?

Узагальнивши вищевикладену інформацію, підведемо підсумки:

  • Найшвидшим способом є, звичайно ж, авіадоставка.
  • Найдешевими вважаються морські вантажоперевезення. Якщо фактор часу на вас не тисне, у вас великі обороти і ви жорстко прив’язані до бюджету – це ваш шлях.

Різні категорії товарів можуть бути доставлені різними способами. Наприклад, важкі і сипучі вантажі, серед яких верстати, обладнання, металопрокат, зерно, крупи, цукор, рослинна олія, логічно відправляти морським шляхом. Цінні вантажі, пробну партію товару, дорогу електроніку, тендітні вироби доцільно доставляти авіаційним транспортом.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами