ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прогноз курсу валют на наступний тиждень

долар євроРішення про виділення Україні нового кредиту МВФ за програмою stand-by повинно бути прийнято на засіданні Виконавчої ради. У календарі засідань на наступний тиждень України немає.

У той же час прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що вже 6 червня Україна може отримати перший транш в розмірі 1,9 млрд. доларів. Зараз саме отримання грошей від МВФ є визначальним фактором, що формує настрої на валютному ринку. Якщо гроші дійсно надійдуть в першій половині червня, це буде сприяти стабілізації ситуації. В іншому випадку, можливі коливання курсу долара. Наступного тижня діапазон для готівкового долара складе 26,70-27,10 гривень , якщо не відбудеться ніяких форс-мажорних подій.

Курс євро в Україні буде орієнтуватися на світовий валютний ринок FOREX і коливання долара до гривні. Діапазон коливань євро в світі зміщуємо вгору: 1,0940-1,1230 долара за євро. В Україні готівковий євро будуть продавати за ціною від 29,30 до 30,10 гривень за один євро.

Що стосується курсу російського рубля, на наступному тижні ми можемо побачити спробу вийти з діапазону 70,00-73,00 рублів за долар вниз (в сторону зростання рубля). Наскільки вона буде вдалою, поки складно сказати. В Україні готівковий рубль продаватимуть за ціною 3,65-3,85 гривень за 10 російських рублів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами