ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що буде з курсом долара після закінчення карантину?

Курс долараЗа словами експертів валютного ринку, на сьогоднішній день людей, які бажають продати або поміняти валюту на гривню мало. Незважаючи на те, що обмінники зацікавлені в тому, щоб українці якомога більше купували валюти, вийшло так, що у населення не так багато грошей.

Частина людей все ще притримує гроші, але якщо вони побачать, що є проблема з курсом, вони валюту будуть скидати. І тоді ми побачимо ревальвацію.

Купують, але дуже мало. Якщо раніше обсяг був мільярд в день, то зараз десятки мільйонів. Об’єм впав дуже істотно. Фактично на сьогодні активно не скидають і активно не купують.

Це пов’язано з тим, що пройшов період паніки. Спочатку, коли тільки ввели карантин, частина людей і бізнесів активно скуповували долари. Так, згідно зі статистикою Національного банку, за березень в обмінниках українці поміняли валюти більше ніж на мільярд гривень.

У порівнянні з угодами в обмінниках об’єми купівлі валюти онлайн досить низькі, за березень українці купили доларів онлайн всього на 60 млн. Це пов’язано з тим, що є люди, які бояться обмінювати онлайн, щоб ніхто не бачив, скільки грошей він поміняв.

Дехто просто не вміє цим інструментом користуватися. Крім того, зараз мало хто здійснює обмін валют онлайн, тому що немає такої звички. Раніше було взагалі 10-12 мільйонів. Так що все одно зростання обсягів таких операцій відбулося.

Що стосується ситуації на сьогоднішній день, то курс продовжує незначно змінюватись. Наприклад, вчора була невелика ревальвація, але у відсотках це дуже мало. Якщо навіть купити долар сьогодні за меншим курсом то продавати його, коли він трохи підросте не має сенсу. Заробіток буде дуже незначний.

Нагадаємо, через те що нова пандемія коронавірусу призвела до закриття підприємств у всьому світі і карантину, перебої в їх роботі можуть обірвати ланцюжки поставок і підвищити продовольчу невпевненість.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами