ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Плюси і мінуси швидких позик

банки-кредитРинок мікрокредитів став стрімко розвиватися, з’являються все нові мікрофінансові організації, які роблять привабливі пропозиції для своїх клієнтів. Варто уважніше вивчити умови кредитування, щоб зробити правильний вибір.

Проаналізуємо які існують преимущества займов і які недоліки є у такого виду кредиту.

Переваги мікропозик

Головний плюс швидкої позики, звичайно, в швидкості обробки заявок. Багато кредитних організацій змагаються між собою, за який мінімальний час вони готові обслужити клієнта. Одні виділяють на це кілька годин, але є і експрес-обслуговування, коли заявка схвалюється вже через 15 хвилин після її подачі.

Друга важлива перевага – це зручність для позичальника. Як правило, всі процедури здійснюються через Інтернет: подається заявка, обробляються дані заявника, пересилаються гроші на його банківську картку, повертається борг. Для отримання готівки клієнту досить дійти до найближчого банкомату. Якщо ж йому зручніше отримати гроші в офісі, і такий варіант співпраці передбачається кредитором, він вказує адресу офісу, куди можна звернутися за допомогою.

Третя безперечна перевага мікрокредиту полягає у мінімумі вимог до позичальника. Для отримання позитивної відповіді достатньо лише надати копії документів, що засвідчують особу. Навіть погана кредитна історія, що закриває двері перед клієнтом банку, не буде причиною для відмови в мікрофінансовій організації. Не потрібно доводити свою платоспроможність, не потрібно особисто підписувати ніякі папери.

Недоліки мікропозик

Недоліки у швидких кредитів теж є, їх кілька.

По-перше, швидкі кредити видаються на короткий термін. Іноді вони передбачають повернення вже через кілька днів, але є і мікропозики, що видаються на 3-6 місяців.

По-друге, швидкі кредити видаються під великі відсотки. Якщо ви бачите, що мікропозику дають під 1%, не спокушайтеся, навіть якщо повернення боргу буде виконуватися строго за графіком, переплата може досягати колосальної суми.

По-третє, все ж більшість кредитних організацій обмежують швидку позику певною, невеликою сумою. Найчастіше такі кредити є споживчими, ви не зможете за ці гроші купити автомобіль або квартиру.

Крім того, вам потрібно враховувати жорсткість санкцій за прострочення і ймовірність додаткових комісій при переказі коштів при погашенні боргу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами