ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредит онлайн: що це таке є чи в ньому плюси?

кредит онлайнВсе більше і більше еволюціонує людська думка, не тільки в плані винаходів, але також і в фінансовому плані. Свідченням тому є зовсім нове явище в світі фінансів – кредит онлайн.

Що таке кредит онлайн, які в ньому плюси і чим він відрізняється від звичайного кредиту? Часто ці питання задають люди не знайомі з фінансово-банківською системою або таким винаходом людського генія як інтернет. Втім, не варто засмучуватися, зараз ми детально розповімо Вам і про це явище.

Напевно всі знають, що таке кредит. Якщо не знають, то уточнимо, що кредит – це позика певної суми грошей у кредитора або банку. Зазвичай кредити дають під той чи інший відсоток, тобто крім основної суми, яку Ви позичили, Ви погоджуєтесь виплатити і відсотки, які наросли за цей час.

Зараз кредитом в банку нікого не здивуєш, адже частенько людям не вистачає коштів на придбання тієї чи іншої бажаної речі, і тоді вони беруть кредит. Однак кредитні відносини розвиваються, і в наші дні спокійно можна взяти кредит онлайн. Кредит онлайн – це послуга, яку надають кредитодавці, коли можна взяти кредит, не спілкуючись з кредитором наживо, а за допомогою відправки заявки на оформлення кредиту через інтернет.

Як же оформить кредит онлайн? По-перше, треба вибрати потрібний Вам кредит, за відповідною Вам процентною ставкою. Для цього досить просто можна подивитися всі пропозиції на різних сайтах кредитодавців або на одному сайті https://allcredit.info/credit-online/, який розповідає про всі послуги позичальників. Там же можна скористатися так званим кредитним калькулятором – програмою яка дозволить розрахувати кредит. До вибору кредиту необхідно поставитися з особливою відповідальністю, адже невірно вибраний кредит Ви може погашати все життя і так не розплатитися за нього. Тому не зупиняйтеся на одній пропозиції, не розглянувши інші.

По-друге слід оформити заявку на оформлення кредиту. Тут, на відміну від простого кредиту, нам достатньо лише оформити форму заявки через інтернет. На багатьох сайтах вже є готові форми, які нам треба просто заповнити. Крім цього Вам можливо будуть потрібні скановані копії паспорта, прописки, трудової книжки та інших необхідних для оформлення документів. Все це робиться швидко і зручно, Вам залишається лише чекати затвердження Вашого прохання з боку кредитодавця. Однак не варто поспішати з оформленням заявки – уважно ознайомтеся з контрактом з видачі кредиту, особливо звертайте увагу на те, що написано дрібним шрифтом. Це дозволить Вам уникнути маси неприємностей.

Які ж основні плюси кредиту онлайн

  • Заявку можна подати в різні банки, витративши на це мінімум часу (Вам не треба нікуди їхати, достатньо лише комп’ютера з інтернетом);
  • Зручність;
  • Можливість порівнювати і вибирати;
  • Швидкість оформлення (відповідь в основному приходить через добу).

Однак є і мінуси у такого виду позики.

  • Процентна ставка таких кредитів зазвичай висока;
  • Можлива наявність прихованих платежів і комісій;
  • Якщо Вам потрібна готівка негайно, то все одно треба їхати за нею в банк;
  • Неможливість задати додаткові питання наживо – необхідно телефонувати або списуватися з консультантом, а це не завжди зручно.

До речі, з приводу дзвінків консультантам: наша Вам порада – перед тим як погодитися на кредит онлайн, уточніть всі деталі у консультанта по телефону. Нерідко на сайтах всі пункти оформлення кредиту просто не вказані.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами