ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке мікропозика і чим вона відрізняється від звичайного кредиту

кредитІноді трапляється так, що гроші потрібні саме сьогодні. Рідні та друзі нічим не можуть допомогти, а у видачі кредиту в банку відмовили. Людина знаходить оголошення про видачу грошей в кредит без довідок і поручителів. Це і є пропозиція мікропозики.
Мікропозика видається на будь-які потреби. Тобто, позичальник має право витрачати отриману суму так, як йому заманеться. На відміну від кредиту, який іноді повинен мати цільове призначення.

Тепер роз’яснимо поняття мікропозики з точки зору законодавства. Мікропозика – це сума, отримана в кредит, розмір якої не перевищує 100 000 гривень. Однак, дуже рідко мікрокредитні організації готові оформити позику на людину з паспортом, видавши їй 100 000 гривень. Найчастіше пороговий ліміт може досягати 50 000 гривень. Тепер ще глибше копнемо і доповнимо це юридичне визначення наступним чином: мікропозика – це кредит на суму не більше 100 000 р гривень, який оформляється за короткий проміжок часу (5-20 хвилин) без перевірки платоспроможності суб’єкта. У більшій половині випадків, людина, яка прийшла за мікропозикою, виходить з установи з бажаною сумою в кишені.

Давайте підсумуємо переваги мікрокредитування:

  • вільний характер розпорядження коштами;
  • комфортні графіки платежів і їх способи внесення;
  • позичальник не надає заставу;
  • швидке прийняття рішення за рахунок того, що від позичальника не потрібні документи, – потрібен лише паспорт.

Чим ще відрізняється мікропозика від кредиту?

Видають великі кредити на тривалий термін лише ті організації, які мають на це ліцензію, яку їм надав Національний Банк. Мікрокредитуванням можуть займатися будь-які фінансові установи і навіть приватні особи.

Мікропозика може бути оформлена дистанційно (онлайн). Тобто, позичальникові не потрібно відвідувати відділення кредитної організації – договір укладається віддалено.

Дострокове погашення кредиту – єдиний спосіб скоротити суму виплат за відсотками. Деякі банки позбавляють своїх клієнтів такої можливості, супроводжуючи дострокове погашення штрафними санкціями. Мікропозику можна погасити в будь-який час, зручний для позичальника.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами