ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Тонування вікон в квартирах і офісах

Тонування віконБізнесменові, який вирішив зайнятися власною справою на тонуванні пластикових і дерев’яних вікон в квартирах, офісах і будинках варто з самого початку поставити собі за мету – виконувати якісне тонування, використовуючи хороший матеріал і працівників, які виконають замовлення вчасно і сумлінно – тільки так можна швидко окупити стартові вкладення і створити клієнтську базу.

Отже, давайте з’ясуємо рівень популярності і обчислимо рентабельність цього виду бізнесу за допомогою визначення величини споживчої бази і зразкового рівня попиту на цю послугу.

Чому люди тонують скло в автомобілях, квартирах і офісах?

Хоча в більшості міст України світловий день триває недовго, але в літній період вікна, особливо ті що знаходяться на південній або східній стороні, можуть занадто сильно перегріватися і створювати відчутний дискомфорт для тих, хто знаходиться в кімнаті – повітря перегрівається, в кімнаті стає душно. Звичайно, можна скористатися очисниками і зволожувачами повітря, кондиціонерами, але вони освіжають простір на порівняно короткий час, а сидіння під кондиціонером може спричинити застуду і переохолодження.

Тонування вікон дозволить знизити інтенсивність проникнення сонячного світла, а відповідно – спеки в квартиру або офіс. Клієнти вашої служби зможуть зберегти свої меблі, штори, килимове покриття та інші елементи внутрішнього оздоблення кімнати, і елементи декору від вицвітання, а відповідно – від непривабливого зовнішнього вигляду.

Також у клієнта з’являється унікальна можливість відмовитися від жалюзі і штор – тобто зробити огляд з вікна більш відкритим і вільним.

Важливо, що такий бізнес, як тонування вікон в квартирах і офісах, прикладом якого є tonirovka24.com.ua, не вимагає занадто великих капіталовкладень і спеціально навчених співробітників – важливо тільки акуратно наклеїти тонувальну плівку на поверхню, без заломів і бульбашок. На початку вашої справи ви можете займатися наданням цієї послуги самі, попередньо «набивши руку» і потренувавшись як слід, – на вікнах власної квартири або квартирах друзів.

Зараз набирає популярність вид скла, яке змінює прозорість. Це така система, коли при натисканні кнопки відбувається затемнення. Особливим попитом користується ця послуга при оформленні офісів.

Важливим кроком буде пошук надійного партнера – тобто постійного постачальника якісної тонувальної плівки. Вона повинна бути дійсно хорошої якості – щоб у ваших клієнтів склалася про вас хороша думка, і вони могли рекомендувати ваші послуги друзям і знайомим.

Яка ж плівка користується у клієнтів найбільшим рівнем попиту?

Перерахуємо кілька видів:

 • плівка як захист від сонця;
 • тонована;
 • з дзеркальним ефектом;
 • енергозберігаюча плівка;
 • ефект триплексу для вікон;
 • бронеплівка;
 • захисна;
 • декоративна.

У ваших інтересах запропонувати клієнтам широкий асортимент плівки – так ви зможете збільшити свою клієнтську базу.

Що потрібно для початку бізнесу?

Щоб почати заробляти на тонування вікон в квартирах і офісах, Вам необхідно буде придбати:

 1. Плівку віконну різних модифікацій.
 2. Засоби для знежирення віконних поверхонь.
 3. Засоби для чищення скла.
 4. Провести рекламну кампанію.

Плівки також відрізняються за способом нанесення її на скло:

 • Її можна клеїти безпосередньо на скло в приміщенні.
 • Із зовнішнього боку – спеціальна плівка з додатковим захистом від впливу навколишнього середовища.
 • Всередині склопакета.

Детальніше про рекламу

Краще, якщо ви замовите флаєри з найменуванням ваших послуг і розповсюдите по поштових скриньках міста. Багато жителів багатоквартирних будинків навіть не замислюються над тим, що можна врятуватися від спеки, затонувавши скло – вони вважають за краще завішувати вікна простирадлами або користуватися дзеркальними одноразовими плівками. Як ми бачимо – відкрити такий бізнес досить просто і можна непогано заробити на тонуванні вікон квартир і офісів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами