ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 8 правил вигідного оформлення кредиту

банки-кредитНа сьогоднішній день фінансові організації пропонують широкий вибір фінансових продуктів. Щоб не заплутатися в такій великій кількості послуг і правильно підібрати підходящу пропозицію потрібно знати кілька правил вибору кредиту.

Правило №1. Визначитися який кредит краще взяти

Існує кілька типів кредиту. Залежно, від того що ви хочете взяти кредит на карту терміново без відмови будуть змінюватися умови кредиту.

Цільовий кредит

Кредит видається банком на певні потреби, як правило здійснюються безготівкові виплати на конкретні цілі. Потрібно надати інформацію банку де конкретно ви хочете витратити гроші. Ви можете оплатити будь-який вид побутової техніки, меблів, медичні послуги, дорогий ремонт.

Мікропозика

Видають мікрофінансові організації. Значно швидко видається невелика сума на короткий термін. Недоліком такого кредиту є велика відсоткова ставка.

Іпотечний кредит

Видається значна сума позики, під тривалі виплати. Іпотечний кредит в основному дається на придбання житла. В основному житло, що купується або вже наявне віддається в заставу банку.

Правило №2. Необхідні документи

При оформленні кредиту варто враховувати що банку потрібно надати певний пакет документів.

Всі умови подачі документів можна дізнатися в банку вони відрізняються в залежності від типу кредиту і від самого банку.

Правило №3. На що звернути увагу

Після того як Ви вибрали банк і кредит варто ретельно вивчити всі умови договору.

Потрібно знати:

  • Який відсоток виплат щомісяця потрібно виплачувати і які існують додаткові виплати. Від цього залежить розподіл вашого бюджету.
  • Уточніть які умови передбачені при достроковому погашенні кредиту. Адже банк може призначити штрафи і пені. А також де і яким способом можна погашати заборгованість.
  • В якій валюті буде оплачуватися кредит. Найкраще оплачувати тією валютою яка є офіційною в даній країні і в тій в якій ви отримуєте заробітну плату.
  • Також банк може автоматично внести у вартість кредиту і страхування життя. Згідно із законом ви можете відмовитися від даної послуги, звичайно якщо ви цього самі хочете.
  • Штрафи та пені. Заздалегідь уточніть у банку умови прострочення по платежах. Яку кількість пені вам нараховуватимуть в день за затримку платежу.

Правило №4. Вимоги банку

Як правила банк зажадає від вас всі необхідні документи і інформацію для яких потреб вам потрібен кредит. Також необхідно надати всю кредитну історію.

Правило №5. Скористатися кредитним калькулятором

На офіційних сайтах банку часто є послуга при якій можна розрахувати приблизні щомісячні виплати по кредиту. Це дуже зручно. Але також всю інформацію потрібно уточнювати у представників банку.

Правило №6. Вивчити реальні відгуки про кредитора

В інтернеті існує велика кількість інформації про банки. Також відгуки вже тих хто скористався тим чи іншим банком, що дуже зручно при виборі. Ви може дізнатися нюанси наданого кредиту або іншу інформацію про банк які кредити додатково він видає.

Правило №7. Нюанси з кредитною історією

При видачі кредиту банк обов’язково враховує кредитну історію. Чи позитивна чи є прострочення по платежах. Від цього залежить чи видасть банк кредит чи ні, адже банк не хоче ризикувати. Тому існує кредитна історія в єдиній базі даних.

Правило №8. Відмова від непотрібних фінансових послуг

У великих банках часто надаються додаткові платні послуги. Ви цілком можете від них відмовитись. Тому важливо перед підписанням ретельніше вивчити договір.

До додаткових послуг, від яких зазвичай можна відмовитися, відноситься:

  1. Оформлення страхового поліса під час короткострокового кредитування.
  2. Платне підключення до системи інтернет-банкінгу.
  3. Оплата повідомлень в рамках опції SMS-інформування.
  4. Отримання додаткової кредитної картки.

Кожен може вибрати для себе зручний кредит. Варто враховувати кілька простих правил і тоді буде просто у виборі кредиту.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами