ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 3 ознаки надійності мікрофінансової організації

банки-кредитЯкщо до зарплати залишається ще кілька днів, а гаманець і кишені вже порожні, то можна взяти мікропозику на карту, звернувшись для цього в організацію, яка може надати таку послугу. Таких організацій існує чимало, а вибрати кращу можна на сервісах порівняння кредитних пропозицій. З величезної кількості кредитних компаній можна вибрати будь-яку, зареєструватися на її офіційному сайті та залишити заявку на отримання кредиту. В цей же день гроші будуть переведені на рахунок, а повернути їх можна після отримання зарплати. Щодо термінів погашення боргу домовляються заздалегідь.

З одного боку велика кількість мікрофінансових організацій – це добре, тому що користувач Інтернету може підібрати для себе найкращий варіант. Але в той же час це проблема, оскільки приймати остаточне рішення можна довго, постійно сумніваючись в тому, а чи варто довіряти одній компанії і чи відмовлятися від послуг іншої.

Для того щоб зробити правильний вибір, потрібно перш за все враховувати наступні нюанси.

По-перше, важливим є рейтинг організації. Слід трохи вивчити статистику сайту і оцінити потік звернень. Якщо іншим користувачам позик вже було виплачено багато, і якщо кількість виплат зростає день у день, значить сміливо можна робити висновок, що організація надійна.

По-друге, якщо планується отримання позики не на карту, а у вигляді готівки, то необхідно дізнатися, де розташовуються офіси компанії та вибирати ту, яка знаходиться ближче.

По-третє, у серйозної мікрофінансової організації повинна постійно працювати служба підтримки. Консультанти завжди повинні бути готові відповісти на всі питання як теперішніх, так і майбутніх клієнтів. Якщо ж відповіді від служби підтримки доводиться чекати довго, то не варто зв’язуватися з такою компанією, оскільки це вже говорить про те, що вони халатно до всього ставляться. Навіть при оформленні мікропозик онлайн на банківську карту варто витратити кілька хвилин на спілкування з консультантами, щоб переконатися в тому, що зв’язок з ними буде доступним в будь-який час доби.

Ознака надійності мікрофінансової організації – взаємодія з клієнтом має бути прозорою. Перед тим як погодитися виплачувати борг, потрібно уважно прочитати умови договору. Не варто забувати про те, що найважливіші умови можуть бути написані дрібним шрифтом. Краще заздалегідь дізнатися, що відбудеться, якщо борг не буде виплачений вчасно.

Звичайно, ніхто не збирається навмисно втікати від боргів незаконними способами, але ж в будь-який час може статися якась непередбачена ситуація (наприклад, затримка зарплати), яка завадить своєчасному погашенню.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами