ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: виготовлення та продаж мармурових стільниць

Попит на продукцію, яка пов’язана з будівництвом і ремонтом, завжди буде високою, так як згідно з попередніми даними, темпи зведення житлових об’єктів будуть тільки рости. Сьогодні перспективними і прибутковими проектами є ті, які займаються виробництвом або реалізацією будматеріалів. Асортимент останніх дуже великий, тому часто підприємцям початківцям складно зробити остаточний вибір.

Нижче ми поговоримо про ідеї для малого бізнесу, які після реалізації повинні приносити стабільний дохід. Йдеться про встановлення мармурових стільниць матеріал для яких можна замовити на сайті http://8stones.com.ua/.

Неможливо уявити житло без столу. Такого виду меблі здавна є незамінними. Звичайно, що вона впливає на естетику інтер’єру. Раніше різноманітність столів досягалося в основному за рахунок зміни їх розмірів або форм. При цьому мало уваги приділялося матеріалам. В наші дні картина дещо інша, сучасні власники квартир і приватного житла вимогливі до матеріалу з якого виготовляються меблі, в нашому випадку до матеріалу столів.

Перша деталь столу, яка впадає в очі – стільниця. Ця конструктивна частина може бути представлена різними матеріалами. Однак найестетичнішим з них є мармур – натуральний природний камінь, який відрізняється зносостійкістю, довговічністю, розмаїттям кольорів і відтінків, наявністю вкраплень і маленьких тріщин. Природність мармуру дозволяє в рази підвищити унікальність і естетичність інтер’єру кухні.

Основні плюси стільниць з мармуру:

  • їм нестрашні забруднення;
  • вони гігієнічні, екологічні;
  • в них не вбирається жир;
  • мармур легко обробляти і полірувати. Він легко піддається формуванню.

Кілька слів про стільниці для ванної

Ванна кімната є практично в будь-якому будинку. В силу стійкості природного каменю до води мармур ідеально підходить для приміщень з підвищеною вологістю. При цьому мармур зробить ванну кімнату більш благородною, унікальною, витонченою і зручною.

Сьогодні відзначається тенденція підвищення попиту на стільниці для ванної. Секрет такої динаміки криється в універсальності матеріалу і його антисептичних властивостях.

Виготовлення мармурових стільниць

Назвати процес виготовлення стільниць з мармуру простим не можна. Він вимагає наявності певних теоретичних і практичних навичок, чималих зусиль. Незважаючи на характеристики міцності мармуру при невмілій його обробці результат залишиться бажати кращого (можливі пошкодження: відколи, тріщини, нерівні стики).

Початкова товщина матеріалу становить 2 см. Стільниця такої товщини досить міцна. У той же час багато замовників бажають отримати більш товсту стільницю. Вихід один – підклеювання до передньої кромки стільниці смужки аналогічного матеріалу, в нашому випадку мармуру.

Розглянемо послідовно етапи виготовлення стільниць. Спочатку з клієнтом визначається необхідна форма, габарити і особливості торців виробу. Наступним кроком узгоджується розміщення мийки та фартуха.

Способи кріплення мийки: вище поверхні стільниці або під нею (визначається бажанням клієнта). Другий варіант кріплення передбачає додаткову обробку вирізу під мийку. Стільниця може бути оснащена бортиком. Висота фартуха визначається також бажанням клієнта і особливостями інтер’єру приміщення.

Тепер можна підготувати карту розкрою. На даному етапі визначаються оптимальні місця стиків, ріжеться матеріал, обробляються торці. Потім вирізаються ніші для мийки. Якщо стільниця виготовляється для кухні, то також вирізається місце під варильну плиту. Важливо забезпечити щільне прилягання мийки, плити до стільниці. Це досягається за допомогою армування. Остання робота проводиться лише в разі потреби. В принципі, це вся робота. Залишиться тільки передати результат своєї праці замовнику.

В такому бізнесі можна працювати по одному з декількох напрямків. По-перше, можна обмежитися тільки виконанням замовлень. По-друге, можна відкрити свій торговий об’єкт. Комбінування цих напрямків нераціонально в малому бізнесі, так як пов’язане з високими витратами грошей. При цьому складно буде займатися і індивідуальними замовленнями, і слідкувати за рівнем продажів готової продукції.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами