ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: продаж жалюзі

продаж жалюзіЩе зовсім недавно всім звичні жалюзі встановлювали частіше в офісах, кабінетах, різного роду бізнес приміщеннях. Однак зараз ці вироби стали вкрай популярні в тому числі серед власників будинків і квартир. Моделі постійно вдосконалюються, ринок радує різноманіттям функцій, розмірів, кольорів, тому жалюзі стають все більш затребуваним товаром. У зв’язку з цим і бізнес з продажу жалюзі має всі шанси стати прибутковим і перспективним навіть для «чайників» в світі бізнесу.

Перші кроки

На самому початку потрібно вирішити, як саме ви будете продавати жалюзі. Робити це можна через інтернет-ресурси, у власному магазині, з точки на ринку або складу (оптом і дрібним оптом). Новачкам ми рекомендуємо починати з інтернет-продажів. Спочатку перевірте, як багато людей шукають цей товар в вашому регіоні, місті, за запитами на кшталт «рулонные шторы Проем», «купити жалюзі Київ» і іншими, в цьому ж роді.

Далі напишіть бізнес-план, прорахуйте всі витрати, і приблизний термін окупності. Також не забудьте продумати свій майбутній асортимент, враховуючи величезний вибір. Сьогодні жалюзі виробляють із пластику, дерева і тканини, пластин металевих, а також інших цікавих матеріалів. Вашою явною перевагою буде широкий вибір самих різних моделей.

Щоб забезпечити вражаючий асортимент, ви повинні будете знайти відповідних постачальників жалюзі. Є й інший, більш прибутковий, але складний шлях – ви можете не просто продавати, а й виробляти жалюзі, у власному невеликому цеху. Нічого надто складного в цьому немає – всі деталі ви будете купувати в готовому вигляді, і вашим працівникам залишиться лише зібрати продукт (жалюзі) зі складових, і запропонувати результат клієнту.

Для такого бізнесу вам знадобиться приміщення площею від 30 квадратів. Важливо, щоб крім самих жалюзі ви могли запропонувати своїм клієнтам цілий ряд додаткових, але незайвих послуг: доставку жалюзі, їх монтаж, обслуговування, доставку комплектуючих.

Ціна на новий комплект обладнання, необхідного для запуску власного виробництва жалюзі, стартує від 5 тисяч доларів. Але існує і реалізація вживаного обладнання, модифікованого і досить надійного. Ціна його істотно нижча.

В середньому вкладені витрати окупаються протягом уже перших дванадцяти місяців роботи, за умови максимуму старань і вірного ведення бізнесу. Жалюзі, як правило, чудово продаються разом з пластиковою вагонкою «євро», стелями підвісними і тому подібними речами. Їх реалізація і установка може стати вашим наступним кроком в бізнесі!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами