ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке біткоіни, як купити, де зберігати?

Ще кілька років тому про криптовалюту знали тільки представники технологічної сфери та лише деякі персони фінансового ринку.

Зараз же про них говорять навіть тітоньки та студенти, обговорюючи за обідом, скільки вони могли б «підняти» на біткоіні, якби зайшли ще місяць тому. Якби зайшли …

Незважаючи на те, що перший блок Bitcoin з’явився ще в далекому 2009 році, популярною в Україні головна криптовалюта стала лише недавно. Її активно купують, продають, зберігають і навіть використовують в якості оплати за послуги і товари.

Всіх охопила біткоіни-лихоманка. І це зрозуміло, адже з моменту появи на світ BTC (біткоіни) вартість «цифрового золота» зросла більш ніж в 6 000 000 разів!

Незважаючи на шалену актуальність цієї теми – біткоіни є тільки приблизно у 0,05% населення. Все через те, що мало хто знає, що біткоіни можна купити хоч на 1000 грн. і зробити це всього за 10 хвилин з будь-якої точки світу.

Що таке біткоіни?

Почнемо з самого головного – з відповіді на питання «Що ж таке біткоіни»?

Біткоіни – це децентралізована цифрова валюта, яка створена і працює в мережі інтернет на базі блокчейн-технологій. BTC (біткоіни) ніхто не може контролювати, а емісія (випуск в обіг) валюти відбувається за допомогою складних математичних обчислень мільйонів комп’ютерів по всьому світу.

Він був створений в 2008 році, а початкова вартість 1 BTC становила: $ 0.003. У грудні 2017 року вартість 1 BTC досягла 19600 $ (а це +653.3 млн. процентів зростання за весь термін).

Незважаючи на затяжну корекцію ціни біткоіни, інтерес до першої цифрової валюті залишається як і раніше високим. Одні вичікують моменту, щоб купити криптовалюту на довгий термін і забезпечити собі безбідну старість, інші і на падінні курсу встигають непогано заробити.

Де можна зберігати біткоіни?

Через те що біткоіни багато хто називає цифровим золотом (цифровим активом) або навіть електронними грошима, виникає перше і найголовніше питання, де зберігати ці електронні гроші?

В даний час існує досить велика кількість онлайн-сервісів, які пропонують послуги зберігання криптовалюту. Їх ще називають “гарячими” гаманцями, тому що біткоіни завжди доступні онлайн і власник може витратити їх в будь-який час. Відрізняються дані сервіси лише переліком криптовалют, які в них можна зберігати.

Багато криптоінвесторів також користуються апаратними гаманцями, їх ще називають “холодними”. Вони також відрізняються переліком криптовалют, які в них можна зберігати, а також інтерфейсом і вартістю. “Холодні” гаманці зазвичай вибирають користувачі, у яких велика кількість криптовалют. Але ми акцентуємо увагу на “гарячому” типі гаманців, оскільки даний вид є більш затребуваним у рядових користувачів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами