ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати брокера бінарних опціонів?

Бінарні опціониПопулярність бінарних опціонів, як способу заробітку зростає з кожним роком. Класичний форекс вже неабияк набрид і душа трейдера-гравця просить щось нове.Бінарні опціони – як раз те, що потрібно, бо поєднує в собі всі переваги валютного ринку і казино. Це вам і трейдинг і гра в одному інструменті.

Компаній, які пропонують погратися з опціонами в останні роки розвелося як грибів після дощу. І, як і личить – це породило безліч шахрайських схем по обману ні в чому не винних людей. Звичайно, трейдеру не просто розібратися що тут до чого і ризик розпрощатися зі своїм капіталом максимально високий. Щоб знизити ризики втрати грошових коштів, важливо дотримуватися деяких простих правил вибору брокера. Навчіться хоча б візуально відрізняти явного шахрая від сумлінної компанії. Ясна річ, що на 100% це не вбереже вас від втрати депозиту, але і не варто лізти стрімголов на незнайомий ринок, чи не так?

Якщо компанія (або менеджер, який дзвонить вам частіше ніж ваша подруга) стверджує, що їх опціони безпосередньо торгуються на Чиказьку біржу – це обман. Запам’ятайте раз і назавжди – на біржі сьогодні торгуються тільки бінарні опціони на індекс S&P500 і індекс волатильності VIX. Всі інші опціони, включаючи валюти, метали, акції – це позабіржові операції.

Це говорить про те, що гроші, які ви заливаєте брокеру, крутяться тільки всередині контори! Те, що вони їх безпосередньо переганяють на біржу – маячня.

Крім цього, очевидним є і той факт, що більш надійними будуть ті компанії, які крім бінарних опціонів, займаються і іншими напрямами (акції, ф’ючерси, форекс і т. д.). Це, безумовно, не головний показник, але додатковий висновок вже можна буде зробити.

Далі вже можна переходити, так би мовити до «глибокого аналізу».

Ліцензія

Перший показник «чесності» – наявність ліцензії / сертифікатів і дата їх видачі. Як правило, у серйозних брокерів, таких як Binomo, інформація про ліцензії присутня на сайті (в спеціальному розділі або в підвалі сайту). Це звичайно добре, але не погано б перевірити достовірність інформації на сайтах самих регуляторів (компаній, які видають ліцензії). Регулятори є на кожному континенті. Найвідоміший в Європі – Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). На сайті кожного регулятора є списки ліцензіатів, в яких можна перевірити присутність того, чи іншого брокера.

Що роблять регулятори? Вони контролюють діяльність фінансових і валютних компаній і якщо ті починають «косячити» і нахабніти – вживають відповідних заходів, вводять санкції, аж до відкликання ліцензії.

Договір

99% трейдерів не читають клієнтську угоду. А навіщо її читати, що я там зрозумію без юридичної освіти, вважає багато хто. Та й сам брокер не наполягає на тому, щоб користувач знав що-небудь ще, крім того як заливати депозит на регулярній основі.

Одна справа, коли ви вносите 10 – 20 баксів, тут все зрозуміло. Але найчастіше, брокери бінарних опціонів встановлюють мінімальний депозит від 200 $. У вас вони зайві?

Не полінуйтеся, уважно прочитайте, що зазначено в клієнтській угоді. Зверніть увагу на такі пункти, як інформація про ліцензії та дата її отримання, від чийого імені укладається договір (бувають випадки, коли угода укладається від імені торгової платформи, а не юридичної особи), зазначена адреса і місцезнаходження головного офісу, чи немає в тексті будь-яких ляпів і протиріч.

Відгуки на форумах

Перш ніж заливати депозит обов’язково прочитайте відгуки про компанію. Якщо компанія славиться своїми темними справами, то крики користувачів будуть виводитися в самих верхніх рядках пошукових систем.

Однак тут потрібно бути уважним і не піддаватися на багаторазову похвалу того чи іншого брокера. Справа в тому, що у компаній є така практика – наймати на роботу менеджерів, в обов’язки яких входить постинг відгуків на форумах. У деяких випадках вирахувати такого зазивалу не просто, оскільки він може спілкуватися як звичайний користувач, розхвалюючи і критикуючи різних брокерів.

Час роботи на ринку

Не лізьте ви до сумнівних брокерів бінарних опціонів, про яких мало що відомо. Контори, які працюють не перший рік, вже засвітилися на форумах і всіляких блогах. Про них можна знайти купу інформації, про їх світлі і темні справи.

Резюме

Намагаючись заробити на опціонах, так само як і на форексі важливо усвідомити одну просту деталь – ваш збиток це прибуток брокера. Тому по-справжньому чесного брокера в природі, на жаль не існує. Який же є вихід з даної ситуації? Досвідчені трейдери (або гравці) дають таку пораду – розбивайте депозит на кілька більш-менш надійних компаній. І намагайтеся не показувати занадто високий профіт (як би дивно це не звучало).При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами