ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Тепличний бізнес в домашніх умовах

теплицы из поликарбонатаЯкщо ви обожнюєте доглядати за рослинами і вирощувати на своїй ділянці різні культури, то тепличний бізнес в домашніх умовах – це вдала для вас справа. У цій статті ви дізнаєтесь про те, чи вигідно займатися тепличним бізнесом.

Зважуємо всі «За» і «Проти»

У цій публікації розповідається з чого почати тепличний бізнес. Але перш за все, варто повідомити всі переваги і недоліки подібної справи. Отже, зелень і овочі в теплицях виростають дуже швидко. Деякі підприємці примудряються зібрати з теплиць по 3-4 врожаї на рік. А це є, мабуть, найголовнішою перевагою такої справи. З основних плюсів також варто перелічити те, що тепличний бізнес:

  • легко почати,
  • має швидку окупність,
  • є дуже вигідною справою.

Але не варто забувати про мінуси такого бізнесу. Виявляється, вони теж є. Наприклад, тепличну продукцію не завжди виходить вчасно продати, а це може спричинити збитки. Ще, до мінусів відноситься висока конкуренція. Крім того, до недоліків можна віднести високі ціни на електрику та проведення всіх комунікацій.

Яку теплицю вибрати для бізнесу?

Запорука вашого стабільного прибутку – це правильно обрана теплиця. І перш ніж вибрати теплицю потрібно визначитися з її типом. А це роблять грунтуючись на кліматичних умовах і специфіці бізнесу.

Літні теплиці полегшеного типу дуже прості. Їх можна встановити лише за пару годин. Але такий варіант теплиць здатний захищати рослини від шкідників і затяжних опадів.

Для ведення серйозного бізнесу краще зимові теплицы купить, арочные, теплицы из поликарбоната – це ті споруди, які добре пропускають сонячні промені. Вони дозволяють підтримати в теплиці необхідний мікроклімат. Звідси випливає те, що цей варіант теплиці є більш вдалим для ведення бізнесу.

Тепличний бізнес з нуля. З чого почати?

Організувати тепличний бізнес з нуля не складно. Головне знати, як правильно його організувати. Отже, якщо ви є власником земельної ділянки, то ваші витрати на організацію подібного бізнесу будуть мінімальними. Виявляється, обладнати теплицю можна завжди навіть на невеликій дачній ділянці. Тепличний бізнес – це серйозна справа. І тут кожен бізнесмен повинен враховувати багато деталей. Зараз варто навести кілька важливих моментів.

Що вигідніше вирощувати?

Для того, щоб організувати бізнес на теплицях. Вам потрібно знати що вигідніше вирощувати. В Україні багато бізнесменів в основному вирощують:

  • зелень,
  • овочі,
  • квіти.

Якщо говорити про квіти, то найвигідніший варіант – це вирощування в теплиці троянд, гвоздик, хризантем, нарцисів і тюльпанів. А щоб мати постійний прибуток, вам в теплиці варто вирощувати не тільки один вид квітів. Виявляється, в такому випадку вирощувати рекомендується 8-10 сортів. Але пам’ятайте про те, що квіти є примхливою ​​культурою. Тут потрібен ретельний догляд і грошові витрати.

Більш невибагливими рослинами вважаються овочі та зелень. І якщо ви тільки що почали подібний бізнес і є початківцем в цій справі, то потренуйтеся саме на зелені і на томатах.

Кому продавати свою продукцію?

Тепличний бізнес важливо продумувати заздалегідь. Враховуйте в такому випадку, що вигідно вирощувати. Але крім цього пам’ятайте про інші моменти, про які рекомендується подбати ще до зведення теплиці. Наприклад, дуже важливо подумати про те, кому ви будете надалі збувати свою продукцію. Ми вам радимо ще до будівництва або купівлі теплиці знайти закупівельників і налагодити з ними контакти. При чому співпрацювати варто з декількома постачальниками. Пам’ятайте, що в такому випадку ваш бізнес буде мати величезний дохід. Кілька закупівельників мати дуже зручно. І все тому, що якщо один покупець безпосередньо відмовиться купувати ваш товар, то це зможе зробити інший.

Визначаємо тип теплиці

Питання вибору теплиці також є важливим в організації тепличного бізнесу. Адже варто визначитися не лише з типом теплиці, а й закупити всі необхідні матеріали для її зведення. Багато бізнесменів вибирають в цьому випадку легкі теплиці. Але для бізнесу найбільше підходять промислові теплиці. Тому, як тільки ваша справа піде в гору варто облаштувати промислову теплицю для збільшення продажів. Звичайно ж, промислові теплиці є дорогим задоволенням. Тому біснесмени-початківці теплиці зводять з підручних матеріалів. Після чого, вони оновлюють їх або добудовують у міру отримання прибутку.

Тепличний бізнес і його специфіка

Тепличний бізнес сьогодні підрозділяється на три галузі:

  • вирощування овочів,
  • вирощування зелені,
  • вирощування квітів.

І варто сказати про те, що кожен напрямок вимагає певного виду теплиці. Якщо звернутися до статистики, то фахівці запевняють що, максимальний дохід з теплиць можна отримати в тому випадку, якщо теплиця облаштована в жаркому кліматі. Несприятливим фактором для вашої теплиці є дуже морозна зима, яка є додатковим ризиком. І щоб не прогоріти, важливо утеплити теплицю спеціальними матеріалами.

Підприємець повинен вирішити який напрямок підходить йому найбільше. Може це буде сезонний бізнес або постійний. Загалом, до планування бізнесу варто поставитися серйозно і заздалегідь.

Вирішили зайнятися сезонним вирощування овочів в теплиці, то для цієї мети ви можете використовувати просту селянську теплицю.

Для постійного бізнесу доведеться придбати спеціальне промислове будівництво, яке має круглорічне освітлення і опалення.

Тепличний бізнес рентабельність

Якщо ви задаєте собі питання – чи вигідний тепличний бізнес? То тут відповідь тверда – Так. І все тому, що овочі з городу завжди будуть купувати звичайні покупці, які цінують високу якість продукції. Варто сказати про те, що тепличний бізнес обов’язково дозволить вам отримати хороший прибуток. І все тому, що рентабельність даного бізнесу становить 15%. Але це може статися в тому випадку, якщо грамотно слідувати всім умовам ведення бізнесу.

Висновки

Тепличний бізнес – це та справа, яка повинна постійно розвиватися і вдосконалюватися. І щоб отримати високий прибуток з цього бізнесу, підприємцю необхідно попрацювати. З урахуванням високої конкуренції і створенням нових технологій бізнесмен повинен вміти не тільки вирощувати і продавати. Тут важливо бути сучасним підприємцем, який буде уважно вести свою справу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами