ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: виготовлення виробів з пластмаси

Якщо задуматися, то нас оточує величезна кількість речей з пластмаси, при цьому ці вироби хтось виготовляє, додамо, що на цьому можна добре заробити. У даній статті ми поговоримо про те, як почати бізнес на виготовленні пластмасових виробів.

Ємність українського ринку пластмасових виробів щорічно збільшується на 10 відсотків. Причому тільки близько 20 відсотків пластмаси виготовляється у нас на батьківщині. Основні витрати на початок даного бізнесу будуть лягати на закупівлю обладнання.

Наприклад, щоб зробити якийсь пластмасовий виріб знадобиться матриця, в залежності від складності виготовлення така матриця може коштувати від 3000 до 6000 доларів і вище. В середньому повний комплект обладнання буде коштувати близько 1 млн гривень. Відносно виробничих потужностей то вони повинні знаходиться обов’язково не в житловому масиві і мати площу не менше 50 метрів квадратних.

Крім того, якщо ви збираєтеся випускати іграшки з пластмаси, то вам доведеться закуповувати тільки «чисту» сировину, а також отримати дозвіл від держави для такого виду діяльності. Основна сировина – поліпропілен, полістирол і поліетилен.

Вироби з пластмаси виготовляють або за допомогою методу видування, або використовуючи литье из пластмассы. Матриця моделюється в спеціальній програмі, а потім виготовляється на обладнанні. Найоптимальнішим методом виготовлення виробів з пластмаси є метод видування. Відносно того, що можна виготовляти, то зараз на ринку будуть користуватися попитом всі вироби, які так чи інакше задіяні в рекламній продукції, упаковки, високотехнологічна галузь.

Розвиваючи цю бізнес ідею можна зайнятися виготовленням продукції з композитних матеріалів. Так ціна сировини становитиме за один кілограм в середньому близько 10 доларів, при цьому, ціна виготовленої продукції може варіюватися від 100 доларів і вище.

При виготовленні виробів з композитних матеріалів набагато простіше знайти замовника на круглу суму. При роботі з пластмасами і композитними матеріалами обов’язково необхідно дотримуватися регламенту щодо захисту праці. Обов’язково потрібен одяг, який буде закривати всі частини тіла, распіратор. В цілому один якісний распіратор буде коштувати близько 100 доларів, одяг можна придбати в спеціалізованому магазині.

Витрати на старті будуть значно меншими якщо ви будете займатися виготовленням композитних матеріалів, тут і обладнання буде дешевше коштувати і сама сировина.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами