ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В якому банку краще брати кредит?

банки-кредитЯкщо ви хоч раз в житті планували взяти кредит, то у вас виникало питання, де краще отримати готівку? Зараз можна зустріти дуже багато оголошень, які пропонують отримати грошові кошти швидко і на вигідних умовах.

Як вибрати банк для кредиту?

Щоб підібрати банківську кредитну програму, потрібно уважно вивчити і проаналізувати умови, на яких вони видають гроші. Найкраще прочитати думки і відгуки інших позичальників, які вже кредитувалися в тій чи іншій організації, і можуть дати слушні зауваження.

І пам’ятайте, перш ніж взяти кредит, 10 разів подумайте і 1 раз подайте заявку. Уважно читайте умови договору, на сьогоднішній день якщо вам пропонують кредит зі ставкою понад 30% – це явний грабіж. Шукайте кращі пропозиції. Вони є, їх треба шукати.

Споживчий кредит: де найкраще отримати?

Споживчим називають ті позики, які видаються фізичним особам на будь-які особисті цілі, наприклад – оплату ремонту або лікування, навчання дитини, купівлі меблів, торгової техніки або електроніки і т.д. Іншими словами, ви можете витратити гроші куди завгодно, не звітуючи при цьому банку про покупки.

Куди звертатися? Для початку потрібно дізнатися, які банки в принципі діють на території вашого міста чи іншого населеного пункту, зробити це простіше за все через відповідний запит в пошуковій системі Google.

Отримавши цю інформацію потрібно переглянути ті пропозиції, які у них є. Уважно читайте умови, тому що банки часто вказують мінімальні ставки і максимальні суми, які доступні тільки для певних категорій позичальників, наприклад, зарплатним клієнтам.

Щоб не витрачати час на пошук інформації по кожному банку окремо, скористайтесь інформаційним порталом Kredit House. На сторінці https://www.kredit.house/ вже зібрані перевірені пропозиції найвигідніших кредитних програм від провідних банків України.

Вибір програми буде залежати від мети вашого звернення, а також від тих умов, на які ви розраховуєте:

 • Якщо у вас є застава у вигляді нерухомості або автомобіля, вам запропонують найвигідніші відсотки;
 • Якщо ви приводите поручителя, вам схвалять велику суму під знижену ставку;
 • Є спеціальні програми для бюджетників, військовослужбовців і т.д.;
 • Якщо ви пенсіонер, то для вас будуть запропоновані спеціальні програми.

Де видають кредит з поганою кредитною історією?

У тому випадку, якщо у вас зіпсована кредитна історія то, на жаль, шлях у великі банки вам закритий. У вас буде кілька варіантів для отримання необхідної грошової суми:

 • Звернутися в мікрофінансову організацію за мікрокредитом в розмірі 10-40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під високу ставку до 2% в день;
 • Знайти приватного кредитора , який видасть вам гроші зі своїх заощаджень;
 • Звернутися в ломбарди, де можна кредитуватися навіть з поганою кредитною історією під заставу автомобіля або іншого майна;
 • Спробувати оформити кредитку в режимі онлайн з доставкою додому.

В якому банку найнижчі відсотки?

Користувачі часто запитують про те, в якій компанії можна знайти найнижчі процентні ставки, справедливо вважаючи, що чим нижче %, тим меншою буде переплата. І це дійсно так, але при цьому слід пам’ятати, що кожна заявка розглядається індивідуально, і якщо в рекламі кредиту сказано, що ставка становить від 11%, то це зовсім не означає, що вам схвалять позику під 11%. Можуть і під 15% і під 27% на рік.

Від чого залежать умови:

 • категорія позичальника (зарплатний клієнт, пенсіонер, новий позичальник і т.д.);
 • обрана програма;
 • наявність застави;
 • необхідна сума і термін;
 • кількість наданих документів.

З наявним простроченням ви практично ніде не зможете отримати гроші, навіть при наявності офіційної роботи, тільки в МФО. Вам потрібно, перш за все, закрити всі свої борги і поліпшити кредитну історію.

Де найвигідніша іпотека?

Іпотека – це особливий вид кредитування, який надається з метою покупки або будівництва того чи іншого виду нерухомості (будинку, квартири, таунхауса, земельної ділянки, заміської нерухомості, комерційної і т.д.). При виборі слід особливу увагу звернути на такі нюанси:

 • який розмір початкового внеску, який потрібно обов’язково зробити?
 • який максимальний термін дії договору?
 • чи є комісії за оформлення або видачу позики?
 • чи дозволене дострокове погашення, на яких умовах?
 • приймаються державні та муніципальні субсидії?
 • який розмір страховки, яку потрібно щорічно оплачувати?

Якщо ви хочете оформити іпотечний кредит, то, перш за все дізнайтеся – чи не підпадаєте ви або ваша сім’я під спеціальні житлові програми? Наприклад:

 • молода сім’я;
 • для вчителів, лікарів і працівників ЖКГ;
 • військова іпотека, кредити для працівників МВС і поліції і ін.

Для всіх цих категорій громадян розроблені спеціальні цільові державні програми, які передбачають не тільки пільгові умови, але і часткове субсидування процентної ставки. Також в різних регіонах для них діють грошові субсидії, які дозволяють оплатити частину боргу або перший внесок.

Поради експертів

Якщо ви отримуєте зарплату на рахунок в якомусь банку, то саме в цю компанію слід звертатися за отриманням позики. У більшості організацій є варіанти зі зниженими ставками учасникам зарплатних проектів. По-перше і ставка менша, по-друге і документи оформляються набагато швидше.

Зверніть увагу на наявність акцій – дуже часто під час акцій відсоток знижується на 1-2%, звичайно, при цьому додаються різні додаткові умови, але все ж! Наприклад, зараз багато банків співпрацюють з певними забудовниками, і якщо купувати житло саме у акредитованій компанії, ви зможете розраховувати на мінімальний відсоток.

Автокредит можна оформити зі знижкою в 10% від вартості машини за програмою державного субсидування. Дуже важливим буде той тип ТЗ, яке ви хочете придбати: новий чи той який був в користуванні.

Для того, щоб вигідно взяти споживчий кредит готівкою, треба відповідально підходити до цього питання, оцінити всі варіанти, і бути уважним до нюансів, оскільки іноді вони вирішують практично все.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами