ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: відкриття тенісного корту

тенісний корт

Теніс – це вид спорту, яким можна займатися для власного задоволення в будь-якому віці. Побудувати тенісний корт в наш час дуже просто. Безліч компаній пропонують свої послуги в цьому сегменті ринку. Роблять вони це швидко, протягом двох місяців (якщо говорити про відкритий корт), але це – дорога справа, хоча і вигідна. Закритий корт буде приносити дохід круглий рік. Площі в закритому корті охоче орендують під заняття волейболом, футболом, бадмінтоном … Біля приміщень для цього виду спорту, поруч відкривають сауну, кафе, міні-магазини, які торгують спортивним інвентарем.

Щоб закритий корт приносив прибуток, потрібно, як мінімум, два-чотири майданчики. Після відкриття такий корт може нормально функціонувати вже в перші тижні. Вартість години гри в середньому коливається від 30 до 40 $, з тренером – дорожче. Крім майданчиків необхідно передбачити душові, роздягальні, кімнати відпочинку.

Для зниження витрат на будівництво, можна використовувати не капітальну, а повітряноопорну споруду. Вона набагато дешевша і зводиться протягом двох місяців. Термін окупності такого корту набагато нижчий. Покриття повітряноопорної споруди виконано з негорючого матеріалу на основі ПВХ. Такі споруди популярні на Заході, вони останнім часом все частіше будуються і у нас. Іншою її перевагою, крім відносної дешевизни, є мобільність. При необхідності таку споруду легко перенести в інше місце. На таку споруду простіше оформити дозвільні документи, так як це не капітальна споруда. Недоліками повітронаповнюваних споруд є їх вразливість (протикаються як повітряні кульки) і велика витрата електроенергії.

Іншим варіантом здешевлення проекту можна вважати будівництво металевого каркаса з бічними огорожами і покрівлею з сендвіч-панелей. У будь-якому випадку, щоб Ви не обрали, прорахувати витрати на будівництво і вибрати найбільш вигідний варіант повинні фахівці. У будь-якому випадку, витрати на початковому етапі будуть значними.

Орендувати приміщення в цьому бізнесі немає ніякого сенсу. Вкладені в такого роду заняття гроші Ви повернете в кращому випадку через 2-3 роки. При сучасних розцінках, витрачені Вами на оренду кошти за цей період можуть бути не меншими, а в якихось містах і більшими, за витрати на будівництво.

Крім приміщення ще однією статтею витрат є покриття корту. Традиційно для гри використовують грунтові або тверді корти. Недоліком перших є ретельний догляд і необхідність в дренажній системі. Гра на такому корті часто зупиняється, потрібен спеціальний персонал, утримання такого корту обходиться в середньому в 3 000 доларів. Корт з твердим покриттям (з асфальту або бетону) підходить не всім гравцям. Грати на такому корті потрібно в швидкому темпі, що призводить до великих навантажень на опорно-руховий апарат. Альтернативою для таких кортів може служити штучна трава і рулонне покриття. Останнім часом з’явилося багато варіантів штучного покриття, які укладаються методом «холодного зварювання» і не вимагають спеціального догляду. Більшість компаній, що займаються будівництвом кортів, пропонують свої послуги і при виборі і установці покриття. Таким чином, уклавши договір на будівництво, Ви позбавляєте себе від необхідності займатися всіма вище згаданими проблемами, так як отримуєте тенісний корт «під ключ». Ваше завдання буде полягати в підборі персоналу, проведення рекламної кампанії, завантаженні товарами кафе і барів і почати роботу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами