ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вендинговий бізнес на установці кавомашини

КавомашинаКавомашина – це надійне джерело доходу. Все що потрібно зробити – це своєчасно заправити машину усіма інгредієнтами, необхідними для приготування кави. Індустрія кави унікальна тим, що має безліч шанувальників. Тому інвестиції в кавові машини окуповуються дуже швидко, бізнес на кавових автоматах дає найвищий прибуток у вендинг-індустрії.

Вибір місця розташування кавомашини

Для отримання високого і стабільного прибутку важливо вибрати вдале місце, де буде стояти апарат. Підійдуть розважальні центри, університети, офіси, великі установи, автосалони, магазини з великою прохідністю людей і т.д. Найбільш вигідними для установки вендингових апаратів є стратегічно важливі об’єкти, де люди багато часу проводять в очікуванні, це можуть бути автовокзали, аеропорти, залізничні вокзали. Вигідно також знайти місце для автомата з можливістю не платити оренду за перші два місяці, адже апарат почне приносити прибуток на четвертий місяць.

На місці установки кавомашини повинен спостерігатися попит на гарячі напої. Крім усього іншого, треба враховувати специфіку місця продажів. Так, якщо кавоварка встановлена ​​в навчальному закладі, треба готувати напої, на приготування яких йде мало часу. Вибравши місце для установки автомата, переконайтеся, що все навколо сприяє безперебійній роботі і ніщо не вплине на чудовий смак пропонованого напою. У місці, де ви маєте намір поставити автомат, має бути стабільне з’єднання до точки електроживлення.

З чого почати бізнес?

Асортимент і якість кави залежить від місця розташування автомата і основної категорії споживачів. У бізнес-центрах це ділові люди, які споживають каву від сніданку до обіду між розмовами з колегами. Ця категорія людей вважає за краще високоякісну ароматну натуральну каву. У студентських містечках великим попитом користується дешевша розчинна кава.

Які витрати будуть основними:

  • кава обраних сортів;
  • сухі вершки;
  • цукор;
  • чай;
  • вода;
  • молоко;
  • шоколад;
  • одноразовий посуд – ложки і стаканчики.

Ретельний вибір інгредієнтів забезпечує високу якість напоїв на виході. У зв’язку з тим, що основний дохід забезпечують постійні покупці, кава повинна бути відмінної якості. Всі інгредієнти повинні купуватися тільки у надійних постачальників. Крім цього, купувати потрібно лише ті продукти, які підходять до типу автомата. Виробники кавоварок дають рекомендації з дозування інгредієнтів і їх якості. Заправка автомата не вимагає багато часу. Для правильної експлуатації кавомашини треба детально вникнути в рекомендаційні документи щодо обслуговування кавового автомата, дізнатися, як здійснювати ремонт кофемашины у випадку виявлення несправності.

Запуск і управління бізнесом нескладна справа, важливо все правильно спланувати, встановити вигідне співвідношення ціни і якості напоїв, що продаються. В середньому один торговий автомат вимагає 3 кг порошкової кави і може приготувати 300 чашок напою.

Кавоварку можна використовувати як доповнення до основного бізнесу, встановивши його у власному офісі, магазині або кафе. Адже цей бізнес відрізняється низькими експлуатаційними витратами, залучає широке коло споживачів, а початкові інвестиції швидко окуповуються. Для отримання високого прибутку досвідчені бізнесмени закуповують не менше п’яти кавоварок.

Вибір кавомашини

Які апарати купувати? Тільки нові! Устаткування, яке було у вжитку, невигідне, воно може швидко вийти з ладу. Нові апарати мають гарантійні документи, виробник при необхідності надає ті запасні частини, які будуть потрібні по причині виходу з ладу.

При купівлі автомата у комерційного постачальника, ви можете отримати ряд додаткових пільг і послуг, таких як цілодобова технічна підтримка, безкоштовні налаштування.

У бізнесу є свої ризики, автомати можуть бути поламані хуліганами і мародерами. Тому кавомашини краще встановити у місцях, які добре охороняються.

Кавоварку вибирають по потужності, бренду, дизайну, функціональності, компонентів, які використовуються. Краще себе зарекомендували апарати європейського виробництва (італійські, іспанські і німецькі).

Для вибору автомата ви можете порівняти різні їх типи. Всі вони досить прості і базові. Інгредієнти, які використовуються в кавомашині, змінюються в залежності від типу машин, одні працюють на натуральних кавових зернах, інші миттєво розчиняють гранули розчинної кави. В останньому випадку кава виходить нижчої якості, але її вигідно продавати.

При здійсненні оплати датчики всередині машини активізуються, і йде процес приготування напою. Інтегрований котел нагріває воду до температури, яка є трохи нижчою за температуру кипіння і вливає задану кількість води в змішувальну камеру, заварюючи мелену каву або змішуючи з гранулами розчинної. Все це відбувається за лічені секунди, молоко і цукор додають в залежності від запиту користувача.

Періодичність обслуговування

Кавоварку треба заповнювати інгредієнтами для приготування напоїв у міру їх споживання покупцями. При високому рівні продажів апарат потрібно заповнювати кожні два дні.

Регулярно заправляючи машину, ви повинні зняти касу, узгодити виручку з продажами, здійснювати чистку автомата як всередині, так і зовні. Апарат повинен виглядати чистим і доглянутим. Обов’язково треба протирати кнопки і переконатися, що нічого не блокує роботу внутрішніх датчиків. Так як це може перешкодити подачі тих чи інших інгредієнтів в змішувальну камеру.

Фінансовий план

В щомісячні постійні витрати входять оплата оренди місця і споживаної електроенергії, оплата податків, купівля інгредієнтів, витрати на сервіс і ремонт, а також бензин, якщо засобом пересування обраний автомобіль.

Успіх продажів можуть забезпечити цифрові вивіски та висока якість пропонованих напоїв.

Ключі до успіху в вендинг-бізнесі

Знайдіть гарне місце і ваша машина буде приносити прибуток протягом багатьох років.

При наявності декількох машин зверніть увагу на інтервал. Якщо автомати знаходяться далеко один від одного, потрібен час на дорогу. Для того щоб обслуговувати кавомашини в різних кінцях міста, вам буде потрібен автомобіль.

Якщо точки продажів розташовані дуже близько одна до одної, ви ризикуєте отримати зниження прибутку з кожного апарату.

Уважно поставтеся до вибору автоматів. Дізнайтеся, які типи доступні, далі, ознайомтеся з історією бренду. Вибираючи дешеві апарати, ви ризикуєте витратити багато часу і коштів на їх ремонт і втратите прибуток за дні вимушеного простою.

Ковомашина приносить непоганий дохід. Якщо є автомобіль, необхідні кошти на купівлю техніки і всі документи в повному порядку, то дохід від установки 2-3 кавових автоматів забезпечить високий рівень життя вже через рік ведення бізнесу.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами