ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити меблевий бізнес?

мебліВідкрити власну справу мріють багато людей. Але чим конкретно зайнятися, щоб мати стабільний дохід знають далеко не всі. Останнім часом погляди підприємців все частіше направляються в сферу торгівлі меблями. Однак перед тим як відкрити меблевий магазин, необхідно з’ясувати особливості цього бізнесу і фактори успіху в цьому ринковому сегменті.

Прибуток – імовірнісна категорія, яка складається з багатьох чинників. Заздалегідь складно абсолютно точно передбачити ступінь прибутковості. У випадку з меблями, можна сказати, що цей товар буде затребуваний завжди. Вони потрібні як багатодітній родині, людям які справляють новосілля, так і великій компанії, яка вирішила оновити інтер’єр офісу. Тому існують всі передумови для перетворення вашої ідеї в вигідну справу. Для успіху знадобиться тверезий розрахунок, вміння аналізувати ситуацію і приділяти увагу дрібницям, а також креативне мислення.

Необхідні документи для відкриття меблевого салону

Ніяка підприємницька діяльність неможлива без реєстрації. Для цього в бізнес-плані передбачається окрема стаття витрат. Спочатку потрібно визначитися з організаційно-правовою формою. Найпростіше отримати статус індивідуального підприємця, який найбільш підходить малому підприємству. Якщо ви плануєте створювати або в подальшому розвивати більший бізнес потрібно вибирати інші форми, наприклад, товариство або ТОВ.

Потім пакет документів необхідних для відкриття меблевого салону надається в податкову інспекцію і якщо все добре ви отримаєте свідоцтво про реєстрацію. Після цього потрібно отримати всі можливі дозволи від ряду державних інстанцій. При продажі меблів не обійтися без позитивного рішення держспоживнагляду та служби охорони праці. Ну і далі, направляємо документи в адміністрацію муніципалітету, який і видає дозвіл на торгівлю.

Необхідні документи для відкриття меблевого магазину

Можна піти іншим шляхом і оформити франшизу, яка представляє собою угоду, що надає право реалізовувати продукцію або послугу, використовуючи торгову марку іншого власника. На ринку існує чимало компаній, що пропонують подібний сервіс. Він включає в себе максимальну підтримку бізнесу франчайзингу, використання логотипу, готових технологій просування і багато іншого.

Очевидно, що працювати під крилом популярного бренду за відпрацьованою бізнес-схемою набагато простіше, ніж самостійно створювати з нуля свою справу. Правда, і тут є своя ціна. Потрібно строго відповідати стандартам якості та обслуговування франчайзера, що буває дуже непросто. Ну і, звичайно, все це коштує немалих грошей.

Які меблі поставити в виставковий зал?

Меблі бувають дуже багатоманітні розраховані на різні потреби, гаманець, експлуатацію і безліч інших подібних факторів. Тому потрібно чітко уявляти які групи споживачів ви бачите своїми потенційними клієнтами. Які їхні смаки та уподобання, рівень доходів, спосіб життя, вік? Виходячи з цього Ви зможете визначити які меблі поставити в зал. В цьому випадку ви придбаєте вузьку нішу, спеціалізуючись на продажу меблів для офісів, навчальних закладів або лікарень.

Якщо у ваших планах відкрити великі торгові площі, то можна орієнтуватися на широку лінійку продукції, виставляючи як меблі преміум-класу, так і бюджетні варіанти.

Оренда під магазин меблів

Основний критерій при виборі оренди під магазин меблів – місце розташування об’єкта. Оптимальним варіантом стане розміщення магазину в багатолюдному місці в центральній частині міста або в районі розташування великих торгових центрів. Бажано, щоб до будівлі можна було зручно під’їхати великовантажними машинами, які нерідко відвідуватимуть магазин. За замовчуванням приміщення повинно бути підключено до електропостачання і забезпечено водою.

Важливим моментом виступає наявність складу, розрахованого на великі обсяги продукції. Адже далеко не всі зразки будуть виставлені в торговому залі. У будівлі повинні бути функціонувати опалення та вентиляція, інакше весь товар швидко втратить свою якість. Площа торговельної точки буде залежати від масштабів організованої торгівлі.

Оформлення та дизайн приміщення

Продаючи меблі потрібно пам’ятати, що це товар дорогий і його неможливо вибрати відразу. Споживачеві потрібно уважно подивитися, оцінити, подумати. У такому магазині бажана спокійна і затишна обстановка, яка може стати запорукою успішної торгівлі. Зовсім не вітаються яскраві і помітні стилі. Оформлення краще проводити в пастельних тонах, а стіни декорувати стильними фотографіями різних зразків меблів.

Не забувайте і про освітлення. Воно повинно бути достатнім, щоб відвідувач легко зміг розгледіти навіть незначні деталі. Для зручності покупців продукцію схожих стилів і напрямків краще згрупувати в одному місці.

Пошук надійного постачальника меблів, підбір персоналу

Перший час особливу увагу потрібно приділити пошуку надійних постачальників. Незважаючи на широту пропозиції можуть виникнути труднощі з вибором. Адже необхідно, щоб продукція була якісною і, бажано, не дуже дорогою. Тому тут варто дотримуватися золотого правила найкращого співвідношення ціни і якості.

У безпосередній взаємодії з покупцем будуть знаходитися продавці. Грубі і неписьменні співробітники швидко відіб’ють бажаючих придбати у вас навіть найкращий товар. Варто пошукати по-справжньому компетентних і тактовних консультантів, які розуміють, що клієнт завжди правий. Вони повинні вміти підтримати діалог з усіма відвідувачами, незалежно від їх настрою. І, звичайно прекрасно розбиратися у всіх характеристиках продаваної меблів. Большой выбор детских диванов вам пропонує інтернет магазин Mebli-Zakaz.UA.

Підбір персоналу

У перспективі розширення можливостей продажів повинно привести вас до організації доставки. Для цього також потрібні працівники, які вміють грамотно збирати товар. Залежно від технології просування вартість цієї послуги можна включити в ціну продукції або стягувати за неї окрему плату.

Меблі під замовлення

Гнучкий підхід до запитів споживачів – один з головних секретів успіху будь-якого бізнесу. Дійсно, реалізація стандартних зразків меблів може виявитися вигідною справою. Але будучи не в змозі задовольнити індивідуальні потреби клієнта, ви неминуче втрачаєте потенційний прибуток. Вийти з такої ситуації можна доручивши виготовлення занадто великого столу або комода з рідкісних порід дерева сторонньому виробнику. Але тоді ви будете працювати на кишеню своїх конкурентів.

Але можливий і інший варіант – самостійне виготовлення меблів на замовлення. Це зажадає додаткових витрат, і в той же час дозволить пропонувати нові дизайнерські рішення. Для організації виробництва потрібно знайти приміщення, придбати обладнання і найняти кваліфікованих майстрів.

Новий імпульс розвитку виробництва здатені надати систематичні замовлення «з боку». Тому необхідно витратитися на рекламу і пошукати продуктивні маркетингові ходи для залучення клієнтів. Також цьому сприятиме якісна продукція і відмінне реноме компанії.

Як додатково заробити на меблевому бізнесі.

Меблі – специфічний товар, повноцінна експлуатація якого неможлива без супутньої продукції. Для вас буде дуже вигідно, а для споживача дуже зручно, якщо ці вироби будуть продаватися в одному місці. Наприклад, купуючи диван або ліжко, покупець захоче купити новий комплект білизни, а до кухонного столу підібрати симпатичну скатертину. Дуже доречним буде продаж меблевих аксесуарів та сувенірів.

Незайвим буде пропозиція послуг дизайнера. Він порадить як правильно підібрати меблі і стильно оформити приміщення. Все це допоможе поглибити індивідуальний підхід до клієнтів, дозволивши розраховувати на додатковий прибуток у вигляді нових замовлень.

Ефективна реклама

Обов’язкова умова при бажанні досягти реальних висот у своїй справі. Сучасна реклама багатолика, тому потрібно по максимуму скористатися її можливостями.

Почати просування необхідно з яскравої назви, яка має бути відображена на вивісці. Далі, можна розмістити в різних районах міста банери і замовити розміщення реклами на спеціальних щитах. Якщо дозволяє бюджет можна задіяти потужний ресурс мас-медіа, скориставшись ефіром місцевих телеканалів і радіостанцій. Цілком розумно доповнити все це оголошеннями в місцевій пресі.

З самого початку роботи починайте формувати базу постійних клієнтів. Це ваша надія і опора, а також дуже ефективна безкоштовна реклама. Мало що зможе зрівнятися з гарною рекомендацією задоволеного покупця. Для цього організуйте акції, видавайте дисконтні карти, супроводжуйте покупку приємним бонусом, надавайте знижки за вірність компанії.

Інтернет магазин меблів

Рано чи пізно розвиток меблевого бізнесу зажадає відкриття віртуального торгового майданчика. Найкраще якщо це буде інтернет-магазин. Сьогодні процес його створення не складає особливих труднощів. Якщо самостійно розробити сайт не представляється можливим, зверніться до послуг професіоналів. В цьому випадку можна розраховувати ще й на привабливий дизайн. Не забудьте зробити зручним відвідування ресурсу, грамотно оформивши товарні картки.

Завдяки інтернет-магазину помітно розшириться клієнтська база. Крім того, ви зможете вийти далеко за межі свого міста, приймаючи замовлення від споживачів з усієї країни. Головне, налагодити систему надійних поставок і безпечних платежів.

Якщо ваш ресурс виявиться затребуваним і буде ломитися від напливу відвідувачів доведеться найняти адміністратора, який буде сприяти подальшому просуванню і відповідати за надійну роботу сайту.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами