ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КАСКО: як вибрати страхову компанію?

страхуванняАвтострахування КАСКО на українському ринку стає все більш популярною послугою. Попит породжує пропозицію, і на вітчизняному ринку з’являється все більше страхових компаній, що пропонують різні умови страхування, різні тарифи, додаткові послуги та багато іншого. Величезний асортимент – це добре. Але кожен з нас хоче вибрати, зрозуміло, краще.

КАСКО

На які фактори потрібно звертати увагу, вибираючи страховика? Зрозуміло, в першу чергу (і це цілком природно), власників автомобілів хвилюють тарифи КАСКО. Якщо вартість поліса ОСАЦВ при рівних зовнішніх умовах (марка авто, рік випуску, вік і стаж водія і так далі) у всіх страхових компаніях однакова, то ціни на поліс добровільного автострахування можуть істотно відрізнятися.

Втім, порівняти страхові компанії за цією ознакою не складе сьогодні ніяких труднощів – на сайті будь-якої більш-менш великої компанії є спеціальна програма, за допомогою якої в режимі онлайн ви зможете зробити розрахунок вартості КАСКО для свого автомобіля. Більш того, в інтернеті стали з’являтися спеціальні сервіси, де можна більш детально ознайомитися з страховими компаніями та їхнім рейтингом, з відзивами клієнтів, також є сервіси де представлений єдиний калькулятор КАСКО: вам знадобиться лише один раз заповнити форму, і ви отримаєте результати відразу по декількох страхових компаніях – це допоможе скоротити час пошуку відповідного рішення до мінімуму.

Однак доступна вартість страхового поліса КАСКО – не єдине, чим можуть порадувати своїх клієнтів страхові компанії. Багато страховиків піклуються про своїх клієнтів, роблячи співпрацю максимально комфортною для останніх. Можуть бути надані послуги з цілодобового оформлення полісів, включаючи вихідні та свята, фахівець може виїжджати і до клієнта для оформлення полісів. Загалом, якщо знати, що шукати, ви обов’язково підберете те, що вас влаштує за всіма характеристиками.

Отже, підбиваючи підсумок, хочеться сказати про те, що сучасні страхові компанії подбали про те, щоб їхні клієнти могли оформити поліс з максимальним комфортом і вигодою для себе: в режимі онлайн вам розрахує вартість КАСКО калькулятор, страхові агенти готові прийняти вас в будь-який час, готові роз’яснити вам всі нюанси, запропонувати найбільш вигідні умови страхування. Залишилося тільки ухвалити рішення – застрахувати свій автомобіль по системі КАСКО і убезпечити себе від багатьох ризиків, пов’язаних з автомобілем.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами