ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Виробництво вертикальних жалюзі

жалюзіВертикальні жалюзі на вікна стають все більш популярною альтернативою звичайним шторам. Ними прикрашають не тільки вікна офісних кабінетів, а й вікна в квартирі. На відміну від горизонтальних, вони мають безліч фактур, кольорів і навіть можуть бути справжньою картиною. А застосування у вертикальних жалюзі ламбрекену стало новинкою в сфері віконного дизайну. В наш час жалюзі, які продаються на сайті http://proem.in.ua/zhalyuzi-zaporozhe впевнено витісняють штори, які як губка вбирають в себе весь квартирний пил. Завдяки своїй практичності і універсальності попит зростає постійно, що дає основний поштовх для реалізації бізнес-ідеї в домашніх умовах.

Технологія виробництва

Вікно з вертикальними жалюзями – це не що інше, як карниз зі шторами, тільки вони здатні пропускати вуличне світло в певній кількості, в залежності від регулювання. Всі тканинні ламелі мають спеціальне просочення, яке має антистатичні і пиловідштовхуючі властивості. Тобто на відміну від звичайних гардин, тканинні елементи пристрою не збирають в собі пил, тому вони потребують мінімального догляду. Для виробництва вертикальних жалюзі своїми руками не потрібно орендувати велике приміщення. Досить буде і просторої кімнати або, наприклад, гаражного приміщення.

Технологія виробництва трохи простіши і менш трудомістка, ніж виробництво горизонтальних сонцезахисних конструкцій на пластикові вікна. Це робить бізнес більш прибутковим і не потребує великих капіталовкладень.

Основні складові елементи конструкції:

 1. Декоративний карниз для вертикальних жалюзі.
 2. Ламелі.
 3. Кронштейни.
 4. Засувки.
 5. Ланцюжки, шнурки для регулювання кута закриття.
 6. Бігунки
 7. Інвентар для кріплення.

Для домашнього виробництва пристрою знадобиться певне обладнання.

Устаткування для виробництва вертикальних жалюзі

Устаткування може бути ручним або автоматизованим. Перший варіант обладнання для виробництва вертикальних жалюзі своїми руками дешевший, тому не потребує великих капіталовкладень для бізнес-ідеї. При цьому ручного обладнання буде цілком достатньо для повноцінного і якісного виробництва.

Обладнання для виробництва:

 1. Перс ножиці.
 2. Машинка для перемотування тканини.
 3. Швейна машинка.
 4. Додаткове обладнання, матеріали та інвентар.

Ми показали базовий набір складових і устаткування для виробництва жалюзі в домашніх умовах, але для повноцінної роботи Вам знадобляться також і додаткові (побутові) інструменти. Наприклад, Вам потрібен будівельний інструмент (дриль, шуруповерт, болгарка та інші) для монтажу готових виробів. Також не обійтися в цій справі і без швейного інвентарю. Вам знадобиться абсолютно все, що буде перебувати у Вас під рукою від олівця до лінійки.

Процес складання конструкції виробів

Сама по собі технологія виробництва досить проста. Вертикальні жалюзі складаються з ламелей, які можуть бути різних фактур від тканини до деревини. Висота ламелей залежить від розмірів вікна або балконного блоку. У будь-якому випадку перед початком виробництва Вам необхідно відвідати клієнта і зробити всі відповідні заміри. Ширина ламелей стандартна і складає вона 8,9 см або 12,7 см. Ламелі нарізаються з тканини (або інші фактури) за допомогою ручного верстата. Верстат виконує відразу кілька основних функцій: загин низу і верху ламелі, відрізання і пробиття дірочки під тримач (залежить від комплектації верстата). Далі необхідно ці загини закріпити за допомогою швейної машинки, тобто прошити ламелі. Також можна закріплювати загнуті краї ламелей за допомогою гарячого клею. Такий клей не залишає слідів на тканині, він швидко сохне, якісно і надовго склеює матеріали. Далі розглянемо, як зібрати вертикальні жалюзі поетапно.

Для наочності всі елементи збірки зображені на малюнку. І так ламелі для вертикальних жалюзі готові. Далі їх треба зібрати воєдино. Це можна або зробити вже на місці, або зробити половину процесу ще в робочому приміщенні.

Монтаж вертикальних жалюзі своїми руками має свій алгоритм послідовності дій:

 1. Підбір карниза певної довжини.
 2. Комплектація карниза усіма необхідними складовими (поворотний механізм, бегунками, власниками і іншим).
 3. Закріплення ламелей на бігунки.
 4. Установка важелів в нижній загин ламелей.
 5. Закріплення декоративного ланцюжка в важелі.

Щоб установка відбувалася швидше 4 і 5 пункт вище викладеного алгоритму можна зробити на робочому місці.

Фінансова сторона бізнес-ідеї

Цей вид домашнього бізнесу досить прибутковий, але в той же час він не потребує великих капіталовкладень. Цей факт робить цей бізнес повністю таким, що окупається в найкоротші терміни.

І так, розглянемо ціни на обладнання:

 1. Прес ножиці. Існує кілька видів цього ручного верстата. Вони можуть бути призначені як для одного виду фактур, наприклад, лише тканини або алюмінію, так і мультфактурні. Прес ножиці також можуть включати в себе одну або кілька функцій:
 • або просто різати;
 • різати і підгинати краї;
 • різати підгинати краї і проробляти отвір у верхній частині ламелі під тримач.
 1. Продуктивність такого плану верстатів безпосередньо залежить від Ваших можливостей і коливається в межах 120-220 ламелей на годину. Придбати прес ножиці, в залежності від функціональності, можна від 500 до 800 $.
 2. Машинка для перемотування тканини. Звичайно, можна обійтися і без такої машинки, але тоді доведеться при відрізанні ламелей уважно переглядати кожен міліметр тканини. Машинка допоможе також точно визначити метраж рулону, що дозволить більш точно і економно зробити розрахунок отриманих ламелей. Вартує машинка в межах 1500-2000 $.
 3. Швейна машинка. Звичайної побутової швейної машинки буде досить для прошивки загинів низу і верху ламелей. Головне щоб швейна машинка могла працювати з щільними матеріалами. Ціни на побутові машинки починаються від 150 $.
 4. Фурнітура. Ціни на комплектуючі для вертикальних жалюзі і фурнітуру – доступні. Наприклад, один поворотний механізм коштує приблизно близько 2 $. Всю необхідну фурнітуру і комплектуючі з легкістю можна придбати в інтернеті.
 5. Тканина. Тканини можуть бути в рулонах двох видів – шириною 12,7 см і 8,9 см. Широка колірна гамма дає можливість виробу вписатися в будь-який інтер’єр.

Як збільшити продажі?

Кілька креативних ідей дозволяють виділитися серед конкурентів і істотно підвищити продажі, залучаючи більше клієнтів. Наприклад, вертикальні жалюзі з малюнком виглядають презентабельно і користуються хорошим попитом. Для реалізації цієї ідеї знадобиться програма графічний редактор. У програмі можна легко обчислити розрахунки для створення мультифактурних візерунків.

Розумні сонцезахисні пристрої. Для істотного збільшення прибутку від продажів можна задуматися над розробкою «Розумних жалюзі». Вони будуть управлятися за допомогою пульта, або наприклад, повністю автоматизувати їх. Встановивши програмне забезпечення на платформу управління контактами для допоміжних пристроїв (електроприводів), роботизована сонцезахисна система на вікнах буде вміти закриватися, і відкриватися без людського впливу. Нові технології сьогодні доступні як ніколи.

Все що потрібно для автоматизації органів управління пристрою це:

 • моторчики з редукторами;
 • дроти;
 • корпуси для приховування моторчиков;
 • корпус для управлінського центру;
 • платформа з мікропроцесором з управління мікросхемами з контактами.

Платформу можна перепрошивати на домашньому комп’ютері різним програмним забезпеченням, яке можна завантажити з інтернету. А при великому бажанні алгоритм можна написати самому. Причому як для платформних портативних систем, так і для мобільних пристроїв. Все це можна придбати в будь-якому магазині для радіоаматора. Витрати мінімальні, а вартість виробу можна підвищити в рази. Така послуга коштує досить дорого, саме через те, що це «новинка» і її надають не всі магазини.

Ще одним додатковим доходом може стати обслуговування і ремонт. Не багато людей самі здатні на нескладний ремонт, або на догляд за ними. Маючи навички з виготовлення конструкцій, налагодити їх ремонт і обслуговування не складе особливих труднощів.

Клієнтів можна знайти в інтернеті або серед знайомих. Наприклад, можна створити свою групу в соціальних мережах, або ж створити свій сайт, де можна виставляти все фото своїх робіт, де задоволені клієнти будуть залишати свої відгуки, це сама собою сприяє залученню нових клієнтів. Реклама в газетах свого регіону також допоможе збільшити клієнтську базу. Без реклами сьогодні ні що не продається.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами