ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея – монтаж сигналізації

сигналізаціяЗ недавнього часу, сфера охоронних послуг нез’ясовно швидко розвивається і збільшується. Також, збільшуються і охоронні підприємства, які з кожним днем збагачують свою різноманітність послуг. Провівши аналіз такого ринку, як пультова охорона, отримаємо дані, які показують два основних джерела прибутку:

  • Охорона.
  • Монтаж обладнання.

Охоронна організація може охороняти певний об’єкт, також при необхідності може організувати виїзд групи швидкого реагування в місце, де був сигнал тривоги. Магазин систем безпеки пропонує великий асортимент охоронних систем доступних як для малих так і для великих об’єктів власності.

Монтажні підприємства повинні забезпечувати установку і нормалізацію роботи тривожної сигналізації, адже від цього залежить якість роботи обладнання. Середньостатистичний клієнт охоронних підприємств – це люди близько 30 років, із середнім рівнем доходу.

Організація дій

Щоб залишатися в мінливому ринку, підприємства повинні займатися рекламною і маркетинговою діяльністю. А саме, створення і розкрутка сайту в мережі Інтернет, також можлива розсилка на електронні адреси.

Варто зазначити, що підприємства повинні постійно збільшувати свій асортимент, ось що повинно там бути:

  • -кілька різних видів сигналізації
  • -дверні замки на електронній основі
  • -домофони з підтримкою відео передачі
  • -сирени та інше.

При дотриманні «розширення асортименту», можна залучити до себе велику увагу потенційних клієнтів.

Також потрібно враховувати той факт, що підприємство працює не тільки для отримання прибутку, а для приватного захисту громадян. Тому ціни повинні орієнтуватися не тільки на людей з високим рівнем доходу, а й для простих людей. Доступність для будь-якого шару населення зробить вашу організацію більш популярною, а відповідно і прибутковішою.

Фінанси

Щоб успішно триматися на ринку, не втрачаючи клієнтів і при цьому, не стерпівши під боком конкурентів, потрібно використовувати знижені ціни в своєму підприємстві!

Ціна охоронних послуг складається з декількох складових:

  • -Вартість обладнання.
  • -Націнка на вартість обладнання.
  • -Послуги монтажу.

При цьому можливий прибуток фірми становить від семи до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також варто враховувати і деякі можливі витрати, наприклад: реклама, телефонні рахунки, оплата праці співробітників, витрати на обладнання та інші. Сума витрат за місяць може досягати однієї третини мільйона і вище в перші місяці роботи, а в подальшому вони будуть скорочуватися. Таким же чином будуть збільшуватися штат підприємства. Через пару років фірма повинна перейти до обслуговування державних об’єктів і осіб, і прибуток буде складати по кілька мільйонів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами