ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: як заробити на продажі рослин?

продаж-рослинЗараз в кожному місті України організовано таку кількість торгових точок, які торгують квітами, що влитися в цей бізнес і швидко заробити складно. Краще зайнятися освоєнням нової ніші в області торгівлі – це екзотичні або звичайні домашні рослини. Відмінний бізнес для початківців, ні з чим не конкуруючий. І хоча екзотичні кімнатні квіти найбільш популярні наприклад такі як адениум в интернет-магазине, добре заробити можна і на звичайних рослинах.

Ними простіше займатися, так як не потрібно чогось особливого. Вони стійкі до українського клімату. Багато з них переносять холод і можуть виживати при температурі 1ºC.

Природно, що довго в такому холоді їм перебувати шкідливо, але протриматися всю зиму при такій низькій температурі здатні багато домашніх рослин.

Торгуючи кімнатними квітами, заодно потрібно продавати попутні приналежності: горщики, землю, добрива і т. д. На них можна заробити навіть більше, ніж на торгівлі рослинами, які з часом розростаються і вимагають більш об’ємних ємностей.

Крім того, люди підбирають горщики під інтер’єр своїх кімнат. Матеріал, з якого вони виготовляються, теж різний, хоча основна маса любителів кімнатних рослин, вважає за краще горщики з глини.

Це найкращий бізнес для підприємців-початківців, так як дана ніша зайнята ще не повністю. Багато торговців сезонними квітами поступово почали додавати в свій асортимент і домашні рослини. Вони зрозуміли, що це вигідно.

Адже на відміну від зрізів квітів, яким нічого не потрібно, для кімнатних рослин необхідний витратний матеріал, а це значить додатковий прибуток.

Вирощування можна почати з найпростіших видів: фіалок, азалій, хризантем та інших. Тут, як і в будь-якому бізнесі, теж весь прибуток слід запускати в оборот. Це робиться до тих пір, поки в вашому магазині не з’явиться все, що потрібно для розведення рослин і декількох десятків сортів самих рослин.

Навіть якщо ви самі не знаєте, які потрібні супутні аксесуари та витратний матеріал, ваші покупці самі підкажуть це. Кожен з них буде цікавитися чимось своїм, і якщо у вас цього немає, значить докупити і поповните вітрину.

У точних цифрах рентабельність даного виду бізнесу назвати неможливо, але прибуток від нього буде відчутний. Прибутковість залежить від багатьох чинників: розташування вашого магазину, днів тижня, сезону та багато іншого. Але все-таки найкращий спосіб торгівлі – через інтернет.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами