ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У січні українці зняли з депозитів 15 млрд грн – дані НБУ

банкЗа перший місяць минулого  року українці забрали з банків 15 млрд гривень. Альтернативним способом інвестування є бинарные опционы, які почали користуватись особливою популярністю. Майже чотири з них з депозитних рахунків зняли приватні особи, решту – підприємства. Про це повідомляють у Нацбанку. Чиновники пояснюють таку ситуацію зниженням ділової активності на початку року.

Фінансисти тим часом радять не панікувати через різке коливання валют, і, як мінімум, дочекатися, поки закінчиться термін вкладу.

Раніше повідомлялося, що населення України тільки наприкінці січня забрало з банків понад 7 млрд грн через побоювання девальвації і обмеження на дострокове зняття депозитів. Про це з посиланням на власні джерела пише “Дзеркало тижня”. Відтік депозитів фізосіб в цілому по банківській системі з 27 по 31 січня сягнув майже 7,2 млрд грн.

джерело: news.finance.uaПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами