ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати брокера на ринку Форекс

брокер-форексЩоб самостійно вийти на фінансовий ринок, необхідно зареєструвати власну компанію або купити місце на одній з бірж. Для більшості трейдерів такий шлях дуже складний і дорогий тому що необхідно постійно моніторити Экономический календарь Trade12, читати аналітику, постійно бути в курсі усіх фінансових новин. Тому найкраще звернутися до послуг брокерської компанії, яка стане посередником між вами і тим самим фінансовим ринком.

Найбільше брокерів працює сьогодні на ринку Форекс – найпростішому і зрозумілому торговому майданчику для укладення угод з валютами, металами, ф’ючерсами та іншими фінансовими інструментами. Але величезний вибір брокерів для багатьох сам по собі стає проблемою. На перший погляд, всі вони пропонують аналогічні умови співпраці. З іншого боку, відомо, що правильний вибір брокера стає запорукою успіху для вашого бізнесу. Неправильний – навпаки! Отже, на що потрібно звернути увагу при виборі брокера? Спробуємо знайти відповідь на поставлене запитання, розділивши фактори вибору на дві основні категорії: за умовами торгівлі та умовами співпраці з брокером.

Вибір брокера за умовами співпраці.

Критерії вибору брокера, що визначають умови співпраці, можна вважати найважливішими. Особливо, якщо враховувати той факт, що на ринку все ще існують так звані кухні та інші компанії, які  не особливо піклуються про власну репутацію, але явно націлені на те, щоб заволодіти грошима своїх клієнтів.

Вибір брокера, в першу чергу, повинен полягати в тому, щоб відсіяти ті компанії, які працюють проти своїх клієнтів, і розглядати пропозиції тільки тих, які готові з вами чесно співпрацювати, отримуючи свої спреди і комісійні. Але як визначити, до якої категорії належить той чи інший брокер? Адже ніхто не напише в своїй рекламі, що ми, мовляв, допоможемо позбутися вам від зайвих грошей …

Насправді, визначити, наскільки чесна і надійна компанія, не так вже й складно. Сучасний інформаційний простір дозволяє зробити правильний вибір брокера. Потрібно тільки не лінуватися і зробити хоча б елементарну перевірку. Зверніть увагу на наступні чинники:

  • Чи не занесена чи компанія в «чорні списки» брокерів?
  • Які відгуки залишають звичайні трейдери про цього брокера на форумах?
  • Чи має брокер ліцензії авторитетних регуляторів?
  • Чи отримав брокер нагороди за свою роботу?
  • Скільки років працює на ринку обраний вами брокер?
  • Яке місце займає брокер в національних і міжнародних рейтингах?

Будь-яка додаткова інформація при виборі брокера також не буває зайвою. Чи не посоромилися внести назву компанії в пошукову систему і подивитися, чи часто згадують про цього брокера в новинах, публікують про нього статті? Навіть якщо більшість матеріалів носять рекламний характер, наявність величезної кількості публікацій свідчить про те, що брокер піклується про власний імідж, а значить, можна подумати про те, чи не зробити свій вибір на його користь.

Само собою зрозуміло, потрібно уважно вивчити договір. Зверніть увагу на умови поповнення рахунку і особливо на те, як ви зможете вивести зароблені кошти. Вибір потрібно робити на користь того брокера, який надає надійні гарантії безпеки капіталу клієнтів. Добре, якщо він страхує ризики, розвиває програми лояльності, проводить навчання, надає якісну технічну підтримку, а також – інформацію про стан ринку. Якщо за усім або хоча б більшістю пунктів ви не знайшли істотних вад, продовжити вибір брокера можна за торговими умовами.

Вибір брокера за торговими умовами

Розглядати торгові умови слід тільки після того, як ви переконалися в надійності брокера. Інакше можна потрапити в пастку. Багато нечесних компаній готові пообіцяти вам що завгодно, лише б ви перевели гроші на їхні рахунки. Тому, розглядаючи торгові умови, робіть остаточний вибір брокера тільки після того, як зрозумієте, на чому він заробляє гроші. Наприклад, якщо вам пропонують нульові спреди і відсутність комісій, то за рахунок чого вони отримують прибуток?

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами