ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Змішувачі для води

змішувачЯк вибрати змішувач для води?

Змішувачі можуть бути окремо для умивальника, для душу і для ванни. Навіть якщо у ванній кімнаті використовуються всі три види, всі вони повинні бути якщо не однієї серії і виробника, то стилістично схожими. Найчастіше використовується три змішувачі – окремі змішувачі для ванни, умивальника і душу. Розрізняються вони між собою довжиною виливу, наявністю у змішувача для ванни додатково виходу для душу і перемикачем душ-ванна. У малогабаритних ванних кімнатах зустрічається по-старому один змішувач для ванни і умивальника, який просто має дуже довгий вилив, забезпечений додатковим виходом для душу і перемикачем душ-ванна. Змішувач для умивальника може бути оснащений важелем для затикання отвору в раковині – це західне віяння, яке дозволяє економити дорогу воду.

Змішувачі для води – відмінності

Істотною відмінністю у всіх змішувачів є кількість вентилів, їх може бути один або два. Більш детальну інформацію про види змішувачів  можна дізнатися перейшовши за посиланням www.alar.com.ua. З двома вентилями змішувачі нам більш звичні, а багатьом здаються застарілим варіантом. Однак у таких змішувачів є незаперечні переваги. Наприклад, підводка окремо гарячої води і окремо холодної дозволяє заощадити воду, та й ремонт такого обладнання значно простіший. Адже при ремонті двохвентильного змішувача досить замінити лише один вентиль або прокладку на одному вентилі. Щодо конструкції таких змішувачів то варто знати те, що вони мають прокладку або гумову, або керамічну. Кераміка відрізняється міцністю, однак може бути чутлива до піску і хімії, які присутні в нашій воді. Гума більш стійка, однак сама по собі менш надійна.

Якщо в будинку з газова колонка, у ванній рекомендується встановлювати тільки двохвентильні змішувачі для того, щоб натиск гарячої води, від якого залежить вогонь в колонці, був максимальний.

Нарешті, багатьох може збентежити дизайн. Деякі, наприклад, вважають, що змішувачі з двома вентилями вже морально застаріли і безнадійно вийшли з моди. Це не так – сьогодні всі світові виробники сантехніки пропонують однакову кількість колекцій як одноважільних, так і двохвентильних змішувачів і мода тільки на ті чи інші в минулому.

Як вибрати змішувач для кухні?

Сьогодні модно те, що зручно господареві. Та й стилістично можна знайти двохвентильні змішувачі для кухні в мінімалізмі або хай-теку або одновентельний в модерні або арт-деко.

Одновентельні змішувачі в наших квартирах більш часті гості. Явна перевага їх в тому, що одного разу, піднявши важіль і вибравши правильний натиск і температурний режим, можна користуватися ним протягом тижнів. Це дозволяє в подальшому відкривати його одним пальцем, що дуже зручно, якщо руки, наприклад, в милі. Немає метушні з регулюванням води і відкручуванням вентилів. І ламаються такі змішувачі дещо рідше, зате в разі поломки обійтися заміною прокладки не вдасться – потрібно буде міняти весь змішувач. А це процедура не найдешевша … Та й вітчизняні сантехніки воліють мати справу зі звичним обладнанням, ніж з новим і не завжди легким в монтажі. За ціною  одноважільні змішувачі в кілька разів дорожчі ніж  двовентильні.

До очевидних недоліків одноважільних “красенів” відноситься складність монтажу – самостійно краще його не встановлювати, а доручити цю задачу сантехнікам. Крім того, такий змішувач неощадливий в порівнянні з двохвентильними, що актуально в квартирах, оснащених лічильниками.

Якщо говорити про конструкцію змішувачів з одним важелем, то слід знати: вони оснащені спеціальним шаром всередині з отвором. Коли вода відкрита – отвір припадає на шланг з водою, в закритому стані, відповідно, кулька повернута закритою сферою. Коли кулька заклинює (від накипу, або з інших причин), доводиться міняти весь змішувач.

Одноважільний або двухвентильний – слід вибирати, керуючись як чисто практичними міркуваннями, так і естетичними. Ясно одне – на таку дрібницю, як змішувач, економити не слід.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами