ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати адвоката?

адвокатВиникаючі сьогодні суперечки і проблеми все частіше вирішуються в установленому законом порядку за допомогою звернення в судові органи. При цьому, численність постійно мінливих законів, надмірний формалізм розгляду судової справи обумовлює необхідність залучення помічника з ведення справи в суді – адвоката.

Після того, як прийнято рішення про звернення за кваліфікованою допомогою, виникають питання – Як вибрати адвоката? До якого професіонала звернутися? Кому довірити рішення своєї проблеми?

Розглянемо кілька практичних порад – чим потрібно керуватися при виборі свого захисника.

1. Не варто надавати перевагу відсотку виграних справ. Зазначений високий відсоток виграних справ свідчить тільки про одне – адвокат береться тільки за елементарні і легкі справи, за якими давно визначилася чітка судова практика.

Відповідно, якщо Ваша справа неоднозначна і складна, багато фактичних суперечливих обставин, необхідно вивчити велику кількість документів – такий адвокат Вам явно не підходить. Ймовірно, він сам відмовиться від участі у Вашій справі, щоб не зіпсувати свою «золоту» статистику.

2. Низька вартість винагороди свідчить про низьку якість наданої допомоги. Низький розмір гонорару адвоката, як правило, вказує на кілька факторів: по-перше, це може бути недосвідчений юрист, який нещодавно отримав статус адвоката. Оскільки для подальшого розвитку йому потрібна постійна практика, він використовує самий (на його думку) дієвий спосіб залучення клієнтів – низька ціна.

По-друге, розмір гонорару включає в себе витрати адвоката на оренду приміщення, оплату праці його помічників, придбання канцелярських предметів, постійне оновлення електронної законодавчої бази, банку судових рішень, а також на підтримку загального іміджу адвоката.

У зв’язку з цим, низька ціна може говорити про те, що такий адвокат може не мати помічників і працює один в непоказному офісі, за відсутності необхідної для надання кваліфікованої допомоги чинної законодавчої бази, він не аналізує судову практику і т.п.

По-третє, розмір винагороди, серед іншого, це оцінка власної праці. Якщо в порівнянні з іншими адвокатами у окремо взятого юриста за аналогічну допомогу встановлена ціна нижче, значить, він сам оцінює якість своєї роботи також нижче в порівнянні з іншими професіоналами.

3. Грамотна мова і відсутність помилок при написанні документів свідчить про якість фахівця. Захищаючи Вас, адвокат повинен ясно, чітко, грамотно і правильно висловлювати свої думки. Він є Вашим представником і захисником в суді. Він повинен з легкістю доносити свої думки до співрозмовників. В іншому випадку ні противна сторона, ні суддя його просто не зрозуміють, в результаті чого ймовірність настання негативних наслідків від роботи такого «професіонала» набагато більша.

Запишіться на консультацію до адвоката. В ході особистої бесіди Ви відразу зрозумієте, чи зможе цей адвокат захистити Вас в суді. Послуги адвокатів та юристів можна замовити перейшовши за посиланням http://femida-plus.com.ua/.

Домовтеся з вподобаним Вам адвокатом на підготовку процесуального документа (заява, позов, скарга) – зможете переконатися в грамотності його письмової мови.

4. Гарантія успіху рівносильна НЕ професіоналізму. Досвідчений адвокат ніколи не дасть Вам гарантію позитивного результату справи. Мінливість законодавства, неоднозначність судової практики не дозволяє сьогодні гарантувати успіх ні по одній, навіть  такій самій (як здається на перший погляд) елементарній справі. Крім усього іншого нерідко тільки на стадії розгляду справи в суді адвокат дізнається про наявність нових доказів і фактичних обставин, які виступають проти його довірителя.

У зв’язку з цим, очевидно, що гарантії в результаті дають тільки дві категорії юристів – не досвідчені, або шахраї.

Сподіваємося, за допомогою даних порад Ви зможете знайти хорошого захисника, професіонала в своїй справі, якому Ви довірите рішення своєї проблеми.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами