ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Відкриття майстерні по установці газового обладнання

газове обладнанняБудь-який бізнес, пов’язаний з автомобілями, користується великим попитом у всьому світі, і Україна не виняток. В умовах постійного зростання цін на бензин, особливо актуальним стає автобізнес, клієнтами якого стануть ті, хто прагне заощадити на пальному. Мова йде про послуги з установки на автомобілі газового обладнання.

Установка (ГБО) газового обладнання, як вид бізнесу, має незаперечні переваги: крім затребуваності його послуг, до плюсів подібної підприємницької діяльності можна віднести простоту старту, для якого не потрібно захмарних грошових ресурсів і значних затрат часу.

Починати, безумовно, слід зі складання бізнес плану, в процесі якого продумуються і враховуються ключові моменти, пов’язані з відкриттям нової справи. Продуманий і грамотно складений бізнес план допомагає уникати багатьох помилок на перших етапах становлення підприємства і сприяє досягненню поставлених цілей – як найближчих, так і далекосяжних.

Крім усього іншого, бізнес план полегшує бізнесмену отримання під свій бізнес максимальної кількості фінансових ресурсів в банківському закладі, оскільки більшість банків досить неохоче видають кредити за відсутності таких планів. Адже факт його наявності підтверджує серйозність намірів клієнта, який тим самим представляє себе як серйозно налаштованого і довгострокового позичальника.

Наступним етапом стане вирішення питань, пов’язаних з підбором приміщення, в якому буде здійснюватися установка газового обладнання. Вимоги до приміщення:

  • дотримання всіх умов для повноцінної роботи;
  • відповідність правилам пожежної безпеки, оскільки цей вид бізнесу відноситься до категорії «небезпечний» і вимагає особливих запобіжних заходів.

Після того, як з приміщенням визначилися, слід задуматися про придбання спеціального обладнання, необхідного для забезпечення одночасної роботи декількох майстрів – це збільшить пропускну спроможність майстерні.

Одночасно варто подумати і про підбір персоналу, адже його потрібно ще буде навчити роботі з обладнанням. Всі співробітники майстерні до моменту запуску підприємства повинні вже мати відповідні сертифікати, що підтверджують їх право на роботу з газовим обладнанням.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами