ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Виробництво сіп панелей

сіп-панельЯкщо на Заході SIP production machinery вже давно є найпоширенішою, то у нас вона тільки набирає обертів, причому дуже швидкими темпами.
З цієї причини в сфері виробництва матеріалів для малоповерхового будівництва виробництво сендвіч-панелей, без сумніву, є одним з найбільш перспективних видів бізнесу, що вимагає невеликих початкових вкладень, і окупність якого надзвичайно висока.

СІП-панелі затребувані навіть в кризу, оскільки крім неперевершених експлуатаційних властивостей у них є вирішальний козир проти інших матеріалів для будівництва житла: низька ціна.

Виробництво сендвіч-панелей виглядає наступним чином: на лист OSB наносять шар клею, потім зверху кладуть лист пінополістиролу необхідної товщини, на нього теж наносять шар клею, і зверху кладуть другий лист OSB. Панель добу сохне, а потім вирушає на будівництво.

Технологія виробництва сендвіч-панелей і насправді не особливо складна, але ставить ряд умов, без неухильного дотримання яких ви ніколи не отримаєте якісний продукт. В іншому випадку СІП-панелі своїми руками ліпив би хто завгодно і з чого попало прямо в гаражних умовах без застосування будь-якого обладнання.

Жорсткі вимоги при виробництві сендвіч-панелей пред’являються до клею: він протягом усього терміну служби не повинен втрачати своїх властивостей міцності, не повинен боятися вологи і перепадів температур як мінімум від -40 ° до + 50 ° С. Відповідність екологічним вимогам клею для виробництва сендвіч-панелей – тема окрема: після полімеризації клей не повинен виділяти в навколишнє середовище абсолютно ніяких шкідливих речовин.

Процес виробництва сендвіч-панелі строго обмежений у часі: в негерметичному стані клей придатний до використання протягом 3-5 хвилин. Через 10 хвилин починається незворотний процес полімеризації, після чого клей неможливо змити жодним розчинником. Очищення клейового устаткування для виробництва сендвіч-панелей після цього може бути проведено або механічним шляхом, або нагріванням до 300-500 ° С.

Процес полімеризації клею супроводжується сильним спіненням і збільшенням його обсягу в кілька разів. Якщо в момент полімеризації клею СІП-панель сильно не стиснути, то її шари просто не склеються між собою. Причому для врівноваження сил спучування необхідно зусилля близько 18 тонн, що неможливо забезпечити нічим, крім потужного преса.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами