ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея – будівництво будинків з SIP панелей

сіп-панеліБізнес по виробництву сіп панелей відома фраза, в якій йдеться про геніальність в простоті. Звичайно для багатьох ця крилата фраза просто звук і не більше, але у справі ця фраза має велике значення.

Якщо говорити про будівельні матеріали, то саме по відношенню до них все просте геніальне, адже будівельні матеріали повинні бути недорогими, а значить і структура їх повинна бути простою, але при цьому самі будівельні матеріали повинні бути в наш час надзвичайно функціональними. Серед таких геніально простих будівельних матеріалів можна назвати і sip panel, яка вперше стала вироблятися на заході, і дуже швидко завоювала весь світ.

Практично SIP панелі є основою каркасного будівництва будинків в наш час. Цей вид облицювально-теплоізоляційного матеріалу має дуже багато позитивних моментів. Серед великого числа з них можна назвати міцність, теплоізоляційні можливості сіп панелей, а так само дешевизну. Тому і налагодити виробництво сіп панелей не так вже й складно, адже самі панелі складаються тільки з трьох простих елементів.

Трьохшарова конструкція сіп панелей забезпечує і міцність і теплоізоляційні можливості. На орієнтовано-стружкову плиту наноситься тонкий шар надміцного клею, а потім укладається хороший і дешевий теплоізоляційний матеріал, який відомий всім, який носить назву пінополістирол. І зверху  на шар пінополістиролу укладається з клеєм нова ОСП панель. Такий тришаровий композитний матеріал дуже міцний, коштує  недорого, і при цьому може прекрасно теплоізолювати внутрішній простір будинку.

Практично для того, щоб налагодити виробництво сіп панелей можна скористатися або обладнанням досить таки простим з Піднебесної, або західними зразками обладнання. Тільки західні зразки вартують в рази дорожче, так як там застосовується електроніка і всі процеси автоматизовані, в той час як китайське обладнання більш просте, надійне, але при цьому задіяти доведеться більше робочої сили. Форум про бізнес допоможе Вам розібратися в цій ніші! Ви зможете обговорити всі цікаві для Вас питання з однодумцями.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами