ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Інвестиційна привабливість України стала кращою за останні 4 роки – експерти

інвестиційні фонди та компаніїІнвестиційна привабливість України в цьому році визнана найкращою за останні чотири роки. Подібний показник був в Україні 6 років тому.

Європейська Бізнес Асоціація провела аналіз і визначила, що інвестиційна привабливість України за останні півроку зросла і на даний момент показує кращий результат за останні чотири роки.

Розрахований асоціацією індекс інвестпривабливості нашої країни помітно зріс. За останні півроку індекс виріс до 2,88 з 5 можливих балів.

За останнє півріччя інвестиційна привабливість України зросла на 0,31 бала. Європейська Бізнес Асоціація відзначає, що це найкращі показники за останні чотири роки. На сьогодні індекс майже досягає нейтральних показників – починаючи з 3-х балів і вище.

Найвищим показником індексу в країні Україна може похвалитися тільки в 2010 році, коли він становив 3,4 бала.

З поліпшенням інвестиційного клімату в країні в Україну стали вкладати іноземні інвестори. Так, наприклад, на проведення капітального ремонту та модернізації українських університетів кошти виділить Європейський інвестиційний банк.

За повідомленням глави Міносвіти Лілії Гриневич робоча зустріч з цього питання пройшла 2-го червня. Міністр зазначила, що цей проект дуже важливий для нашої країни, адже за 25 років незалежності України в університетах не проводилися капітальні ремонти, а співпраця з Європейським інвестиційним банком може допомогти провести модернізацію матеріально-технічної бази ВНЗ.

На сьогодні міністерство чекає, коли Кабмін прийме відповідну постанову. Очікується, що вже в кінці червня можна буде продовжувати ведення переговорів з банком. Лілія Гриневич зазначає, що якщо все буде складатися гладко, то Угода можна буде підписати вже у вересні цього року.

А також канадські інвестори вирішили вкластися в українську інфраструктуру. Українським послом в Канаді відзначається, що канадські інвестори зацікавлені вкладати в інфраструктуру України. Це стосується морських портів, аеропортів і залізниць.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами