ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Фасадний облицювальний камінь

будівництвоФасадний камінь з давніх пір використовується для облицювання будівель. В даний час, на ринку будівельних матеріалів, представлена величезну кількість різних виробів, за допомогою яких можна облицювати будь-яку будівлю, але камінь і сьогодні не втратив своєї актуальності, оскільки він дозволяє надати будь-якому будинку стильний, витончений зовнішній вигляд. Сьогодні на ринку представлено два варіанти кам’яного облицювання – це натуральний і штучний фасадний камінь.

Фасадный камень

Натуральний оздоблювальний матеріал являє собою пиляний природний камінь – різні осадові породи, що мають пористу, рельєфну структуру, які відрізняється особливою привабливістю.

Важливою перевагою осадових порід є те, що вони легко піддаються обробці, а тому на створення оздоблювальних матеріалів витрачається менше коштів.

Натуральний камінь має безліч інших важливих позитивних якостей, це стійкий, надійний і довговічний матеріал, який, в той же час, відрізняється вкрай високою вартістю, через що, таку обробку можуть собі дозволити далеко не всі власники приватних будинків. Натуральні оздоблювальні матеріали, що проходять мінімальну обробку, часто називають також рваним каменем.

Рваний камінь – матеріал, який характеризується нерівною, природною поверхнею, що надає облицьованому будинку особливий шарм.

Штучний камінь

Штучний фасадний камінь – популярний сьогодні оздоблювальний матеріал, який отримав широкого поширення завдяки відмінним технічним характеристикам і візуальній подібності з природним каменем. Штучна обробка може імітувати поверхню кам’яної плитки або рваного каменю, в залежності від методик виробництва і матеріалів.

Штучну обробку для фасаду цілком можна зробити і своїми руками. Для цього буде потрібно дешева, гнучка форма, виконана із силіконової основи. Залежно від необхідного розміру і форми, що виготовляється облицювання, форма може мати відразу кілька різних матриць, в яких буде виготовлятися оздоблювальний матеріал.

Облицювання будинку штучним каменем

Теоретично, гнучку форму теж можна виготовити самостійно, але легше і надійніше купити вже готові вироби. Якщо хочеться зробити таку форму самостійно, то для цього знадобиться силіконова суміш і один або кілька каменів, який виступає в ролі зразка. У силікон укладаються зразки, після чого коробку відправляють на сушку, яка може тривати до декількох тижнів. Після того, як силікон загусне, потрібно буде прибрати з нього зразки і, при наявності нерівностей або дефектів, закласти їх герметиком. Далі можна використовувати готову гнучку форму для виготовлення штучного каменю для фасадів своїми руками.

Джерело: http://shop.kovalska.com/catalog/elementi-dizayna/fasadnie-kamni/.

 

Читайте також на cайті:Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами