ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як відкрити інтернет магазин дитячих товарів з нуля

дитячі товариЯкщо ви хочете почати свій бізнес, інтернет-магазин стане ідеальним рішенням для вас. Напрямок вашої діяльності залежить виключно від вас. Можна створити інтернет-магазин дитячих товарів. Для цього буде потрібно досить невеликий стартовий капітал. Але найголовніша умова успішного бізнесу таким чином – створити зручний сайт з хорошою оптимізацією і оптимальної логістикою.

Бізнес-ідеї інтернет-магазину і капіталовкладення

Для того, щоб відкрити онлайн-магазин, необхідно значно менше капіталовкладень у порівнянні зі звичайним оффлайновим. Велика частина коштів піде на процес закупівлі. А це означає, що розмір початкових капіталовкладень безпосередньо залежить від асортименту та обсягів закуповуваного товару.

Також обсяг вкладень залежить від:

  • Типу магазину. Вам необхідно вирішити яким він буде: універсальним або вузькоспеціалізованим, наприклад, спрямованим на продаж колясок;
  • Розміру штату. Можливо, вам буде потрібно особистий кур’єр або наймання сторонніх працівників;
  • Наявності складу або необхідності його оренди.

Рентабельність такого виду бізнесу становить 20-30%, а при успішному його веденні – навіть 40%.

Бізнес через інтернет-магазин: вибір товару

Найбільш стабільний попит спостерігається на товари, пов’язані з харчуванням і предметами догляду за малюками. Це означає, що у вашому магазині обов’язково повинні бути представлені такі товари, як: серветки, підгузки, суміші і всіляке харчування в баночках для немовлят.

Найбільша конкуренція існує в категорії колясок, крісел і дитячих меблів. А ось ніша в категорії розвиваючих ігор та відповідних іграшок практично не зайнята. Торгуючи дитячим одягом, у вас є ризик, що ви зіткнетеся з незадоволеними покупцями. Великогабаритні дитячі товари теж не завжди вигідні, адже їх доставка досить дорога.

Запорука успіху бізнесу через інтернет-магазин – це надання покупцям великого асортименту товарів для дітей різного віку. Можна продавати спортивні товари для дітей молодшого шкільного віку. Конкуренція в цьому сегменті поки не дуже велика, а от попит – постійно зростає, тому що, наприклад, купить детские ролики в киеве хочуть багато дітей, особливо влітку.

Бізнес-план інтернет-магазину дитячих товарів: постачальники, створення магазину і організація логістики

Як і будь-якого іншого магазину, для онлайн-продажів необхідно налагодити зв’язок з постачальниками. Для нового інтернет-магазину закупівлю товарів можна здійснювати:

  • у виробників безпосередньо;
  • через дилерів продукції.

Якщо ви збираєтеся реалізувати взуття і одяг, необхідно формувати свої заявки за 8-10 міс. до сезону. Всілякі всесезонні товари плануються незалежно від часу. Бізнес-проект інтернет-магазину включає і створення сайту. Для цього необхідно:

  • орендувати домен. Ім’я ресурсу повинно бути легким, красивим і яскравим;
  • розробити логотип онлайн-магазину;
  • вибрати хостинг-оператора для розміщення ресурсу;
  • розробити платформу сайту;
  • замовити розробку сайту і його оптимізацію під пошукові системи.

Бізнес-стиль інтернет-магазину включає ідеальну організацію торгівлі і зручну логістику. Можливо, в перший час більш логічно буде наймати кур’єрів, які будуть доставляти товар пішки. Велика кількість кур’єрів на перших порах вам навряд чи знадобиться. Краще просто мати завжди під рукою номери телефонів кількох кур’єрів. Згодом можна буде відкрити і пункт видачі замовлень інтернет-магазинів.

Як бізнес, такий варіант досить непоганий. Відкрити свій бізнес інтернет-магазин зовсім нескладно, просто потрібно мати бажання і необхідний грошовий капітал.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами