ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Замовити квиток на літак через Інтернет – просто і вигідно

літакНа сьогоднішній день все більше людей стали користуватися Інтернет-замовленням авіаквитків. На думку експертів, найчастіше придбати билеты на самолет з найбільшою вигодою і економією можна виключно через Інтернет. І нема чого боятися, що вас обдурять при цій покупці. Такий продаж авіаквитків вже давно законний. А спосіб “броні” і передоплати перельоту повністю відпрацьований. І якщо хтось із скептиків не розуміє, чому така купівля коштує дешевше, і продовжує шукати підступ, то відповідь проста. Насправді замовлення авіаперельоту через інтернет заощаджує на зниженні витрат по виготовленню паперових квитків як таких. А крім того – не треба платити касиру, реєстратору та іншим співробітникам за те, що вони продають ці квитки і роблять масу роботи по обробці інформації.

Ще один плюс такого бронювання в тому, що замовити квиток через інтернет можна не тільки з місця, де ви перебуваєте на даний момент. Тобто, сидячи на дивані в дома, можна замовити квиток, наприклад, з Копенгагена в Ріо-де-Жанейро. При чому в обидва кінці. Більш того, вам відразу покажуть, через який проміжок часу будуть вислані квитки.

Окремо хотілося б розповісти про те, яка власне кажучи різниця між купівлею авіаквитків через Інтернет, і їх бронюванням. І наскільки це взагалі надійно.

Так ось. Бронь – це фактично замовлення квитка. Але поки ви не сплатите квиток, він буде залишатися замовленням протягом певного часу. Якщо по закінченню цього часу ви квиток не купите, значить бронь знімуть. Сплативши квиток – ви стаєте його щасливим володарем. Тобто логіка проста: бронь (замовлення) – оплата (придбання). А щодо надійності, то жоден ресурс, що пропонує офіційне замовлення квитків, не стане псувати собі репутацію дешевими трюками і дріб’язковими махінаціями.

Тепер про економію. Не секрет, що чим “терміновіше” треба купити квиток, тим він дорожчий. Для клієнта. Оскільки авіакомпанії активно деруть три шкури з людей, які все відкладають “на потім”, купуючи перельоти в останній момент – сьогодні на сьогодні. Тому забронювавши і купивши квиток через Інтернет заздалегідь, ви економите пристойну суму. Особливо, якщо мова йде про свята.

І ось ще один момент. Оплатити квиток через Інтернет можна абсолютно спокійно і безболісно за допомогою кредитки. Як правило, інформація про ваш фінансовий стан на поточному кредитному рахунку мало хвилює продавців квитків. Але от якщо ви відмовитеся брати квиток з якоїсь причини, то гроші вам повернуть на картку.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами