ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Японії кількість точок зарядки електромобілів перевищила кількість АЗС

зарядка електромобільNissan Motor Co. повідомила, що кількість точок зарядки електромобілів зросла до 40 тис, перевершивши 34 тис. заправних станцій країни.

У відносно короткий час, після появи електромбілів, інфраструктура для їх підтримки розповсюдилась ширше, ніж мережа АЗС, які побудовані нафтовою промисловістю протягом десятиліть в третій за величиною економіці світу, повідомляє місцевий портал.

На батарейках компанії Nissan Leaf може подорожувати 135 км за один заряд. У міру того як мережа точок зарядки розширюється, а аккумулятор для электромобиля стає все більш потужнішим, продажі електромобілів будуть збільшуватися.

Зростає не тільки мережа зарядних станцій, розвивається сервіс послуг і підтримки електромобілів. Наприклад, працює онлайновий перелік громадських пунктів зарядки по всій країні. Мобільний додаток об’єднує дані за допомогою технології GPS, щоб направляти водіїв до найближчої станції. Хоча поки залишається проблемою те, що автозаправна станція, як правило, має кілька насосів і може обслуговувати більшу кількість транспортних засобів в день, ніж точка зарядки електричного автомобіля.

Крім того, корпорація Nissan критикує системи за те, що багато хто з зарядних точок знаходяться в приватних гаражах. З огляду на так зване спільне споживання, домовласники скоро будуть готові зробити свої зарядні пристрої доступними для інших водіїв, впевнені експерти.

Нові точки зарядки постійно будуються. Автовиробники визнали, що нафтові компанії навряд чи будуть встановлювати зарядки поруч з бензонасосами, і тому будують свої власні мережі.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами