ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Економія на будівництві будинків з SIP панелей

будівництвоКанадська технологія дозволяє зводити будинки, собівартість яких на порядок нижча, ніж у аналогічних, побудованих з традиційних матеріалів. Це очевидний факт, відбитий в ціні готового об’єкта. Однак деякі люди, які звикли під словом «дешево» шукати друге дно, потребують пояснення – за рахунок чого відбувається зменшення вартості будинку з SIP панелей, чи не відіб’ється це на якості нерухомості, його довговічності, експлуатаційних характеристиках.

Відразу варто сказати про нематеріальну економію, яку дає будівництво з SIP – це час. Жоден із способів будівництва не може похвалитися такими термінами, як у канадської технології – в середньому на котедж до 100 квадратів у професійної бригади з 3 – 4 осіб піде всього 2 місяці! З огляду на те, що для багатьох людей час – еквівалент грошей, то ця нематеріальна вигода має твердий фінансовий еквівалент. До того ж, недовгий термін – це менші витрати на оплату праці робітників, виконроба і навіть на оренду житла, якщо ви в цей час живете на орендованій квартирі.

Сюди ж можна віднести те, що економічні будинки з SIP панелей можна будувати в будь-який час року, незалежно від погоди, а значить, не доведеться підлаштовувати свою відпустку і інші чинники, що мають місце при будівництві з традиційних матеріалів. Тепер спробуємо окреслити вигоди канадської технології на різних етапах будівництва, і то, як вони відбиваються в вартості готового об’єкта.

Фундамент

Через те, що сендвіч-панелі досить легкі, для них не потрібно масивної основи. Зазвичай це полегшена, але дуже міцна і надійна конструкція, що складається з паль, бетонної плити і армованого ростверку. Під плиту насипається грунт, вийнятий під час підготовки зовнішньої каналізаційної розводки, в самій плиті встановлюються водопровідні та каналізаційні труби.

Зовнішні стіни

Для установки стіни з SIP панелей достатньо всього двох працівників! При цьому не потрібно ніякої важкої будівельної техніки. Вигода більш ніж очевидна. Панелі мають ідеально рівні поверхні і не потребують вирівнювання, що особливо здешевлює процес внутрішньої обробки стін.

Несучі конструкції

Знову ж, низька вага, яку мають SIP панелі, дозволяє в якості покриттів, перекриттів використовувати звичайні пиломатеріали. Як то кажуть простіше і дешевше складно придумати, при цьому на якості об’єкта це не відбивається.

Безвідходне будівництво

SIP -будівництво одне з найбільш грамотних і точних з точки зору розрахунку матеріалів. Зазвичай після зведення будинку не доводиться вивозити тоннами сміття, а значить і витрачатися на це.

Економія тепла

По цій темі вже багато написано чимало статей. Дійсно, низька теплопровідність конструкцій дозволяє економити значні кошти на обігріві і кондиціонуванні. У свою чергу, такі властивості дозволяють встановлювати менш потужні обігрівальні та вентиляційні прилади, які коштують дешевше.

Простота модернізації

Завдяки тому, що сендвіч-панелі легко ріжуться, SIP-будинки можна запросто перебудовувати в дуже короткі терміни. Наприклад, за один-два дні замість вікна на другому поверсі зробити вихід на балкон. А тепер уявіть цю ж задачу в бетонному або цегляному будинку.

Здоров’я дорожче за все!

Канадські будинки вважаються одними з найбільш екологічних у світі. SIP плити робляться з добірної стружки соснових дерев, скріпленої декількома видами смол. Навіть через роки у вас в будинку буде залишатися запах соснового лісу. Така нерухомість ідеальна для алергіків і людей із захворюваннями дихальних шляхів.

Проектування

Проекти будинків з SIP легко можна знайти в загальному доступі на сайтах будівельних компаній і спеціалізованих журналів, деякі забудовники послугу проектування навіть пропонують безкоштовно як бонус до комплексного замовлення. Так що навіть у цьому випадку можна заощадити.

З таких ключових моментів складається остаточна вартість об’єкта, яка виглядає привабливо на фоні інших варіантів. Потрібно сказати, що багато ще залежить від якості самих панелей, їх товщини, складу, утеплювача, кваліфікації та доброчесності забудовників. Звертайте увагу на репутацію компанії, на те, як давно вона на ринку, як відгукуються про неї і її продукції (якщо вона виробник).

Джерело: http://ecopanua.com/sip-paneli/

Читайте також на cайті:Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами