ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Тарифи ЖКГ: за що українці будуть платити більше

тарифи ЖКГВартість комунальних послуг зросла. У що реально це обійдеться “пересічному” громадянину.

Значне подорожчання всіх послуг, що надаються з побоюванням зустрічається населенням. Багато людей вже знаходяться на порозі можливостей оплати.

Чи вдасться українцям “вийти сухими” з потоку платежів, спробуємо розібратися.

Газопостачання

Кабінет міністрів зробив спробу ввести “зрівнялівку” та зробив ціну на газ єдиної для населення і для промислового споживання. З початку травня нинішнього року доведеться оплачувати з витрати 6879 гривень за кожну тисячу кубометрів “блакитного” палива.

Соціальної норми на опалювальний сезон більше не існує. Перед кабінетом міністрів усі рівні. Збільшення газової ціни безпосередньо спричиняє збільшення і інших тарифів.

Теплопостачання

Чи не бажаючи відставати від “колег” Державна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг вирішила з 1 липня збільшити вартість комфорту в оселях українців і підвищила вартість тепла в наших будинках від 75 до 90 відсотків від колишнього рівня. У регіонах ціна буде залежати від політики місцевих обленерго.

7 травня жителів столиці обрадували подорожчанням гарячої води з 1 липня, вартість якої складе 62-75 гривень за “куб”, тобто передбачено збільшення вартості до 90 відсотків.

Електрозабезпечення

Мабуть, уряд було зайнятий іншими питаннями, і до підвищення вартості електроенергії поки справа не дійшла. Наступний етап збільшення вартості ще раніше був запланований на 1 вересня. З першого осіннього дня доведеться платити за ціною 71,4 копійки за кіловат за умови споживання менше 100 квт / год, від 100 до 600 за 1,29 копійки і понад 600 за ціною 1,63 копійки.

Виходячи з народної мудрості “курчат по осені рахують” і “порахували-розплакалися. Осінь нас всіх чекає “весела”, коли відчуємо всю красу подорожчання одночасно.

Експерти поспішають “порадувати” населення ще більше. Багато фахівців вважають, що при недостатній наповнюваності бюджету можна очікувати від уряду додаткового “коригування” ціни в сторону збільшення. Але чи в змозі наші кишені осилити все це “задоволення”.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами