ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні росте виробництво фундаментних блоків

фундаментні блокиВироби із залізобетону, володіючи універсальними технологічними характеристиками, користуються величезною популярністю серед споживачів такої продукції. Залізобетонні фундаментні вироби включають в себе масивні прямокутні або трапецієподібні блоки, які використовуються для встановлення фундаменту безпосередньо на грунті, а також балки, які укладаються під колонами в каркасних спорудах. До фундаментних виробів, також можна віднести блоки для підвальних стін з важкого або силікатного бетону, які володіють густиною не менше 1800 кг на метр кубічний.

Застосування

Основним призначенням фундаментних блоків є влаштування основи стін будь-яких споруд. Їх використання при зведенні різних будівель, дає можливість за короткий період часу завершувати «нульовий» цикл при будівництві, враховуючи геологічну і геодезичну специфіку місцевості. Укладання фундаментних блоків здійснюється поверх подушок піщано-цементного складу при необхідній ув’язці швів. Застосування таких блоків дає можливість споруджувати підвальні і цокольні поверхи в будинках, в яких передбачені такі об’єкти.

Виробництво

Фундаментні блоки виробляються з важкого, силікатного або керамзитобетону. Стінові та підвальні фундаментні блоки, використовувані при спорудженні житлових і промислових будівель, є залізобетонні колони, які армовані металевою арматурою. Найбільш надійними є фундаментні елементи, виготовлені методом вібропресування цементно-піщаного розчину в спеціальних формах. Ущільнення розчину у формі проводиться за допомогою спеціального глибинного вібратора. Для більш високої продуктивності в розчин додають спеціальні прискорювачі твердіння, що дозволяють завершити технологічний процес виготовлення блоків протягом 8 годин.

Переваги

З практичного боку фундаментні блоки мають істотні переваги серед будівельних матеріалів. До основних переваг таких виробів можна віднести наступне:

  • висока механічна міцність і довговічність;
  • універсальні технологічні характеристики;
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • широкий спектр застосування;
  • відносно невисока вартість.

За допомогою даних блоків легко споруджуються підстави будівель на грунтах різного типу, а також в умовах абсолютно різного клімату. Широка область застосування передбачає не тільки облаштування фундаментів підвалів та стін, несучих внутрішніх або зовнішніх конструкцій та перегородок, а також надійних міцних парканів і різних огорож.

Стаття опублікована за підтримки сайту: stromat.com.ua/proizvodstvo/fundamentnye-bloki-fbs.htmlПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами