ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon “ВВП України 2016” почне витягувати країну з кризи – експерти

українська економікаОцінюючи зміни, які склалися в економіці країни з початку року аналітики прогнозують зростання ВВП України на квітень місяць поточного року в порівнянні з груднем 2015 року на 1,1%. Згідно з аналітичними висновками фахівців різних державних і неурядових інститутів прогноз про зростання ВПП України в 2016 році є оптимістичним.

Міністерство економічного розвитку вже 18 квітня додало розголосу оновлений прогноз динаміки зростання валового внутрішнього продукту. У порівнянні з груднем минулого року, коли оцінки коливалися від падіння на 3% до збільшення на 2,9% “розвал” в показниках поточного року значно зменшений. Як випливає з опублікованого документа, мова йде про можливості знижень на 1,2% до збільшення на 1,7%. Цим же документом зроблено попередній прогноз на 2017 рік. Передбачається зростання ВВП до 2,7% до обсягу 2016 року.

Ключовими ризиками, які впливають на похибку прогнозу на 2016 рік, фахівці вважають подальшу дію обмежень, які застосовуються Національним банком на валютному ринку, труднощі з кредитуванням і слабкою активністю в цій сфері, а також зростання неплатоспроможності суб’єктів ринку і девальвацію.

Експертами вперше за останнє десятиліття зроблено спробу перспективного прогнозування і надані для ознайомлення приблизні цифри на 2018 рік. Загальне зростання економіки спрогнозоване на рівні 3%, що характеризується уповільненням інфляційних процесів більш, ніж на 7%.

У складанні прогнозних документів взяли участь 14 різних організацій, таких як Національний банк, Інститут економіки та прогнозування при Національній академії наук, Національний інститут стратегічних досліджень та інші.

 

Читайте також на cайті:Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами