ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: надання послуг по встановленню огорожі

огорожаУ житті кожної людини безпека стоїть на першому місці, тому установка парканів для огорожі особистого майна є одним із пріоритетних завдань під час будівництва. Встановити огорожу можна і самостійно, скупивши всі необхідні для цього матеріали, але процес буде надійнішим, якщо довірити цю справу професіоналам. Тому все більше споживачів з кожним роком звертаються в спеціалізовані компанії за допомогою. Якщо ви володієте всіма необхідними навичками і знаннями, можете здійснити монтаж огороджень, пропонуємо розглянути бізнес по установці заборів, який може принести чималий прибуток і стати дійсно суспільно корисним видом діяльності.

Найчастіше підприємці-новачки заходять на ринок, пропонуючи послуги з встановлення парканів з сітки рабиці. Пояснюється це тим, що матеріал має досить невисоку вартість, а також монтаж таких огороджень здійснюється досить легко і не вимагає особливих знань з боку майстра. Але в той же час ця ніша має і один досить великий недолік: вона дуже заповнена, і конкуренція тут перевищує всі можливі показники. Щоб пробитися на ринок потрібно величезне бажання, докласти якомога більше зусиль, привернути увагу замовників лояльними цінами і високою якістю виконаних робіт. Виконати ці умови цілком реально, а тому не варто відмовлятися від бізнесу тільки через наявність великої кількості конкурентів.

Що знадобиться для відкриття бізнесу?

Якщо ви вирішили організувати бізнес по встановленню огорожі, то перше, що вам знадобиться, це знання в будівельній сфері. Але і без помічників тут теж обійтися не вийде. Потрібно знайти робітників, які розбираються в зварювальних роботах і мають загальнобудівельний досвід. Дуже важливо, щоб підприємець мав організаторськими здібностями, міг не тільки сформувати бригаду робітників, а й проконтролювати їх діяльність, а також забезпечити всіма необхідними матеріалами і інструментами.

Головні складові для організації бізнесу:

 • бригада з кількох робочих (кількість бригад буде збільшуватися в міру розвитку бізнесу);
 • транспортний засіб для переміщення бригади і необхідних матеріалів та інструментів до місця проведення робіт (найчастіше в якості автомобіля використовується Газель, вона містка, коштує порівняно недорого);
 • в якості мінімального набору інструментів знадобиться, таке обладнання, як зварювальний апарат, генератор, дриль, болгарка, шуруповерт, бур, нівелір, лопати та ін.).

Пошуки клієнтів і реклама

Пошук клієнтів легко буде організувати, якщо з самого початку правильно визначити цільову аудиторію вашого бізнесу.

Найчастіше послугами з установки парканів цікавляться такі категорії споживачів:

 • жителі передмістя і невеликих населених пунктів;
 • власники дач або заміських будинків;
 • товариства дачників;
 • установи і організації в межах міста.

Найзручніший спосіб прорекламувати свою діяльність – це розмістити відповідну інформацію в найближчому доступі до цільової аудиторії. Оголошення можна розміщувати на інформаційних дошках у невеликих населених пунктах або в дачних товариствах. Також можна скористатися послугами інтернет і помістити свою пропозицію на сайтах оголошень або скористатись можливостями інтернет-реклами. Не варто забувати, що жителі сільської місцевості часто читають газети, а тому це джерело інформації також не варто знімати з рахунків.

Особливості установки паркану з сітки рабиці

Щоб знизити вартість виконуваних робіт по установці паркану, необхідно насамперед подбати про купівлю необхідних матеріалів. Ця стаття витрат є основною, а тому якщо її максимально зменшити, значить і кінцева вартість буде найбільш вигідною. Якісна заборная сетка продається компанією “ZSK”. Щоб сировина коштувала якомога дешевше, її необхідно купувати великими партіями. Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти виробника сітки рабиці або оптового продавця, який буде надавати більшу знижку при купівлі великих партій матеріалу. Але при цьому ні в якому разі не повинна страждати якість сітки, а необхідна кількість повинна бути присутньою на складі.

Важливо. Сітка рабиця представлена ​​на ринку в декількох варіантах. Це матеріал без покриття, з оцинкованим покриттям, з полімерним покриттям. Якщо ви хочете привернути увагу максимальної кількості споживачів, у вас повинні бути всі види сітки.

Оцинкована і полімерна сітка коштує дорожче, ніж проста, але через більш високу якість саме ці види користуються найбільшим попитом у споживачів. Вони і виглядають краще, і служать набагато довше. А ось підприємець не втрачає своєї вигоди ні при установці простий сітки, ні при замовленні полімерної або оцинкованої. У першому випадку термін експлуатації невисокий, а тому через кілька років клієнту знову знадобляться ваші послуги. У другому випадку вартість послуг дорожча, і відповідно вищий прибуток.

Є й інші класифікації сіток. Наприклад, цей будівельний матеріал може бути з дрібними і великими проміжками. Але найчастіше використовується сітка зі стандартними осередками 50 на 50 мм.

Ще один основний матеріал – це труби, які використовуються в якості опор. Це порожні стовпи, які можуть бути різної довжини і перетину, і при їх купівлі теж дуже важливо не помилитися з постачальником. Щоб здешевити закупівлі можна купувати напівфабрикати – стандартні труби, які розрізати на шматки потрібного розміру самостійно в залежності від необхідності під певного клієнта.

Для зборів найзручніше використовувати труби діаметром не менше 50 мм, таким чином, ви забезпечите себе і будете впевнені, що сітка в паркані провисати не буде, а, значить, роботи будуть виконані максимально якісно.

З допоміжних матеріалів, які використовуються при установці паркану, потрібно виділити дріт, металеві прути, цемент і фарбу.

Технологія установки паркану з сітки складається з наступних етапів:

 • розбивка ділянки, де буде встановлюватися паркан, на секції (відзначаємо місця, де будуть встановлюватися стовпи на відстані близько 2,5 метра один від одного);
 • викопування ямок під стовпи глибиною не менше 2 метри;
 • установка стовпів в лунках і фіксування їх за допомогою цементного розчину;
 • натягування сітки;
 • кріплення сітки до стовпів за допомогою залізних прутів;
 • фарбування сітки і покриття її спеціальними захисними засобами.

Кожен процес може здатися досить легким у реалізації. І це дійсно так, але при цьому дуже важливо розуміти, що навіть такі нескладні завдання слід виконувати якомога якісніше. Потрібно дотримуватися всіх вимірів, сітку добре натягнути і закріпити. Ні на хвилину не можна забувати про конкуренцію, і про те, що кожен позитивний відгук вашого клієнта – це непоганий шанс привернути до себе увагу його сусідів, знайомих або родичів.

При проведенні фінансових розрахунків важливо врахувати одну обставину: бізнес по установці заборів має сезонний характер, і в холодну пору року цією послугою навряд чи хто зацікавиться. Основний сезон роботи припадає на період з квітня – травня по жовтень-листопад. Якщо ви вирішили заходити на ринок, вже в лютому починайте розміщувати оголошення про свою діяльність у друкованих та інтернет джерелах, щоб відразу ж з початку сезону приступити до роботи. А ось взимку можна підшукати собі робітників (одного або декількох), знайти постачальників матеріалу, і продумати, де ви зможете зберігати запаси сітки і стовпів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами