ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як побудувати бізнес на оренді виділених серверів?

оренда сервераНадання виділених серверів в оренду, в даний момент, є досить перспективним напрямом бізнесу в області інформаційних технологій. Послуги подібного роду затребувані не тільки у великих компаній, але і у приватних осіб. Важливо, що українські сервера dedicated server від компанії “Deltahost” будуть затребуваними тільки тоді, коли основна цільова аудиторія знаходиться всередині країни.

Маючи виділені сервери в користуванні, клієнт отримує повний контроль і систематизацію даних в сукупності з виконанням певних завдань. Власникам інтернет-ресурсів також важливо мати виділений сервер для зберігання необхідного обсягу інформації. Також виділені сервери просто необхідні, якщо використовується велика кількість трафіку.

Інформуючи потенційних клієнтів про ведення подібного роду діяльності, потрібно відзначити, що він отримає сервер в повне користування на обмежений період. При цьому він буде в праві встановлювати програмне забезпечення і контролювати сторонніх користувачів сервера. Важливо надати йому можливість використання декількох IP-адрес і типів операційних систем.

Обладнення для ведення такої діяльності треба розміщувати в дата-центрах, обладнаних за сучасними нормами. Кожен елемент обладнання повинен бути забезпечений аварійними джерелами живлення на той випадок, якщо з’являться неполадки в електромережі. Обов’язково потрібно використовувати кліматичне обладнання для забезпечення належної температури в приміщеннях.

Оренда виділених серверів повинна включати в себе:

  • Повноцінне користування сервером.
  • Використання резервного живлення.
  • Надання трафіку.
  • Надання декількох IP-адрес.

Додаткові послуги, які можна надати клієнтові:

  • Адміністрування робочих серверів.
  • Надання додаткових IP-адрес.
  • Надання користування додатковими жорсткими дисками і оперативною пам’яттю.

У разі, якщо клієнт бажає укласти довгострокові угоди про співпрацю, буде розумно надати йому додаткові знижки і послуги для підвищення лояльності партнерських відносин.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами