ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: реставрація мармурових підлог

реставрація мармурових підлогМармурова підлога – це символ солідності і довговічності. Мармуровий блиск справляє враження дивної краси, розкриваючи всі особливості цього прекрасного матеріалу. Але проходить час – довгий чи не дуже – і цей дзеркальний блиск тьмяніє.

Справа в тому, що мармур – мінерал відносно м’який, і потрапляння на нього піску з його гострими кремнієвими піщинами призводить до появи подряпин. Навіть звичайний пил містить гострі мікроскопічні крупинки, які можуть пошкодити полірування. Якщо в приміщенні вжиті заходи щодо боротьби з пилом і брудом, підлоги будуть служити довго, якщо ні – потьмяніють швидко. А якщо до цього ще й глибокі подряпини і вибоїни додадуться – то стає зрозуміло: необхідна реставрация гранита, яким вкрита мармурова підлога.

Хто цим займається?

Перш за все – будівельні компанії, які займаються укладанням кам’яних підлог і оснащені технікою для їх шліфування та полірування.

Можуть подібну послугу надавати і клінінгові компанії , які крім підтримки чистоти, беруться і за подібні замовлення ремонтного характеру.

Як ремонтується мармурова підлога?

Перш за все, оцінюється стан покриття – глибина подряпин, вибоїн, відколів, а також перекосів в розташуванні плит, допущених при їх укладанні (відхилення від горизонталі). Якщо висота всіх цих елементів більше 2 міліметрів, підлогу треба шліфувати. При цьому виходить рівна, суцільна матова поверхня – всі дрібні пошкодження і нерівності укладання зрізаються абразивом.

Далі здійснюється пломбування тих нерівностей, які виявилися глибшими і після шліфування залишилися видимими. Їх шпаклюють речовиною на основі поліефірного клею, який підібирають під колір мармуру.

Якщо для покриття підлоги використаний мармур з проблемною структурою з вкрапленнями різної твердості, прожилками і порами, його зміцнюють, просочуючи рідким клеєм на епоксидній основі, який збільшує міцність поверхневого шару і закриває пори каменю.

Полірування мармуру здійснюється такими ж машинами, якими здійснювалося і його шліфування, тільки з використанням полірувальних паст і м’яких полірувальних кіл. Поверхня мармуру в результаті набуває дзеркального блиску.

Після полірування здійснюється кристалізація – термохімічний процес, після якого мармур набуває більш глибокого блиску, стає міцним і водостійким.

Завершальний етап обробки мармурової підлоги – це нанесення на нього захисного полімерного покриття, в результаті чого полірування мармуру виявиться надійно захищеним від всіляких плям (масло, вина, кави), та й загроза стирання під дією пилу суттєво зменшиться.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами