ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Гіпсова ліпнина – модно і бездоганно!

ліпнинаУлюблений дизайнерський прийом ліпнина з гіпсу. Вона давно завоювала своє почесне місце, як серед естетів, так і серед звичайних шанувальників інтер’єрного декору. Якщо ви бажаєте, якось урізноманітнити інтер’єр вашого будинку – будівлі, додати йому неповторності та оригінальності, якщо ви губитеся в розмаїтті пропозицій – не знаючи на чому, саме зупиниться, тоді ліпнина з гіпсу підкорить і ваше серце.

Даний вид декорованого мистецтва подарує вашому інтер’єру дух аристократизму. Плавні лінії захоплюють красою і витонченістю, доставляють почуття естетичної насолоди. Ліпнина дуже довгий час асоціюється з оксамитовим словом «розкіш». Старовинні зали, царські палаци – ваблять своїм багатством і пишністю, ліпнина з гіпсу завжди була в пошані у знатних осіб.

У ліпнини витоки дуже давні. Ще в стародавньому Єгипті вдавалися до неї, потім в Римі, Греції. Росіяни ж архітектори познайомилися з даним видом декору в 17-18 століттях. Цю розкіш кожна людина не мала в хаті, так як це було привілей заможних членів суспільства. Не варто забувати, що і сьогодні наявність вище згаданого декору у вашому інтер’єрі підкреслить не тільки тонкість вашого смаку, але і проявить ваш статус.

Найбільша помилка – думати, що гіпсовий декор це минула епоха. Ліпнина була в моді вчора, вона модна сьогодні, і вона залишиться в моді, і завтра! У наш час ліпнину застосовують і в модернізованих інтер’єрах. Імпровізація, мабуть, саме це головний девіз ліпнини. Різноманітні поєднання, зародження нових дизайнерських рішень – в майстерних руках за допомогою даного матеріалу можливо все! На цьому сайті в інтернет магазині інтер’єрного та фасадного декору ви можете замовити оздоблювальні матеріали для вашлї оселі.

Що ж таке цей гіпс? Гіпс – це твердий натуральний матеріал, який розбиває до порошкового стану. Перед подрібненням, гіпс обпалюється при встановленій температурі. І тільки після цього раздробляєтся. Чим дрібніший гіпс, тим він якісніший. Отриманий порошок розмішується з  водою, в чіткій пропорції і тільки після цього заливається в форму, або ж робиться спеціальним шаблоном-скребком, з бажаним малюнком.

Давайте розглянемо деякі плюси інтер’єрного декору з гіпсової ліпнини:

  • гіпс – природний матеріал і що немало важливо екологічно чистий;
  • вироби з гіпсу довговічні, їх не лякає волога, вони також вогнестійкі (саме завдяки цьому фактору багато з скульптур збереглися і до нашого часу і радують нас своєю красою в найзнаменитіших музеях земної кулі)
  • гіпс відрізняється хорошою звукоізоляцією;
  • даний матеріал можна фарбувати в різні кольори, що не замінний нюанс для творчих творінь і додавання новизни в ваш інтер’єр;
  • ліпнина не дає усадки;
  • елементи виготовлені з гіпсу, відрізняються небувало рівною поверхнею;

Ще в античності декор з гіпсової ліпнини був головною рисою й відмінністю всіх найважливіших будов. Так, з тих пір пройшло чимало часу, і даний процес динамічно змінювався, – модернізувався, і завдяки цьому в наш час ліпнина з гіпсу стала справжнім витвором мистецтва.

Кожен архітектурний стиль використовував ліпнину, тому що ніщо інше не підкреслює і не перетворює будова, як декор з гіпсової ліпнини.

Також ви повинні знати, що ліпнина з гіпсу це не той ліпний елемент, який приховає дрібні недоліки в вашому будівництві, ліпнина на фасаді і в інтер’єрі несе виключно естетичну функцію. Даний спосіб допоможе вирішити проблему з простором, – трохи ускладнивши його, заповнить порожнечу і позбавить ваш інтер’єр примітивних ліній. Різноманітність і багатство ліпного декору можна побачити сьогодні на найважливішій світовій культурній спадщині Європи: Версаль, Сан-Сусі, Лувр, Ораніенбаум, Петергоф і цей перелік можна продовжувати і продовжувати.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами