ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Блокнот: незвичайні варіанти

блокнотПоряд з великими тиражами блокнотів для повсякденних потреб сучасні дизайн-студії друкують і оформляють ексклюзивні дизайнерські вироби, які сильно відрізняються від своїх побратимів красою оздоблення, індивідуальним стилем або оригінальною конструкцією. Такі блокноти, як правило, мають додаткове функціональне призначення і можуть використовуватися в цілях іміджевої реклами.

Найчастіше ексклюзивні блокноти прикрашають додатковою обробкою. Особливим способом можна прикрасити або оформити обкладинку. Тут вибір величезний. Тим більше, що печать блокнотов сьогодні є дуже популярним поліграфічним видом діяльності. Перш за все, можна зробити обкладинку з незвичайного матеріалу – з пластики або навіть металу, додати ефект стерео-варіо. Також не варто забувати про постпечатну обробку. Можна вибрати конгрів, тиснення фольгою, УФ-лакування, друк золотом і що тільки Вашій душі буде завгодно.

Що стосується внутрішнього наповнення, для листової частини можна використовувати дизайнерський папір і навіть віддрукувати на кожному аркуші фірмовий логотип. Щоб блокнот був апріорі цікавий одержувачу, можливий друк інформаційних вставок. Словом, можливостей зробити блокнот неповторним – маса.

Крім особливої обробки блокноти відрізняє цікава конструкція. Спеціальні блокноти робляться на замовлення в залежності від завдань клієнта. Вартість розраховує фахівець друкарні. Конструкція таких виробів може бути різною. Наприклад, блокнот-папка, з листовим блоком на пружині і прикріпленим до обкладинки кишенею або блокнот-трансформер, який може розкладатися і мати кілька складових частин.

Останнім часом популярні блокноти на самокопіювальному папері. Вони використовуються страховими компаніями для бланків полісів, повідомлень, квитанцій; ресторани і кафе замовляють на самокопірці бланки рахунків; організації з обслуговування НАСЕЛЕННЯ – бланки замовлення-нарядів. В одному комплекті може бути від двох до дев’яти бланків. Найчастіше це тришаровий варіант.

Ну і, звичайно, варто згадати комплекти «блокнот + ручка», які вже стають традиційними, завдяки функціональності і зручності. Таке поєднання прекрасно підходить для конференцій, презентацій і семінарів, а фірмова символіка, нанесена на блокнот і ручку, постійно нагадують про Вашу компанію. При цьому блокноти і ручки можуть сильно відрізнятися за якістю і ціною: від самого економічного варіанту (китайська недорога ручка і блокнот на пружині), до варіанту з якісної німецькою ручкою і блокнотом з особливою іміджевої обробкою.

Яскраві дизайнерські блокноти – прекрасний подарунок і для партнерів, і для співробітників компанії. Їх можна виготовити до свят і пам’ятних дат, або до проведення ділових зустрічей, причому друк блокнотів можна супроводити виробництвом календарів, паперових пакетів і листівок в одному стилі. Такий комплекс поліграфії допоможе створити відчуття свята або додасть особливу значимість події.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами