ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ремонт ювелірних виробів – бізнес ідея

ремонт-ювелірних-виробівЮвелірні прикраси – це не тільки спосіб задовольнити своє бажання прикрасити себе і своїх близьких, але також і можливість зберігання свого капіталу. Ремонт ювелірних виробів може стати дуже прибутковим малим бізнесом, хоча на перший погляд може здатися, що ця ідея для бізнесу нездійсненна, і цей бізнес занадто складно організувати.

Як можна заробити, відкривши свою справу з ремонту ювелірних виробів? Для початку необхідно підшукати невелике приміщення для майстерні. Дуже важливо, щоб майстерня з ремонту ювелірних виробів була у зручному, прохідному і людному місці, бажано в центрі міста. Замовте яскраву вивіску вашої майстерні з ремонту ювелірних виробів, для того, щоб про вас дізналися якомога більше потенційних клієнтів – жителів району.

Тепер докладніше про ті матеріали і обладнанні, які необхідні для реалізації бізнес-ідеї з ремонту ювелірних виробів. Згідно з правилами Пробірнадзора, для організації ремонту ювелірних виробів необхідні спеціальні ювелірні ваги вищої категорії. Такі ваги можуть коштувати більше 1000 доларів. Але з метою економії можна обійтися старими вагами для ювелірних виробів 50-річної давності. Якщо у вас буде можливість знайти такі ваги, обов’язково купіть їх. Необхідно буде придбати також робочий стіл-верстак, який буде забезпечений усіма необхідними пристосуваннями для ремонту ювелірних прикрас. Від стола майстра потрібно провести повітряну комунікацію для відводу пальників, що необхідно при пайку металу при ремонті ювелірних виробів. Придбайте необхідний інструментарій для ремонту ювелірних виробів, а також хімічні реактиви.

Як залучити клієнтів, щоб ідея малого бізнесу з ремонту ювелірних виробів була рентабельною? Для того щоб бізнес ідея приносила прибуток, виконуйте 5 нехитрих правил:

  • спокушайте клієнтів своїми цінами;
  • залучайте клієнтів якістю обслуговування (хорошим ремонтом ювелірних виробів);
  • стабільно розміщуйте рекламу послуг ремонту ювелірних виробів в Інтернеті, друкованих виданнях;
  • постійно розширюйте спектр надаваних послуг;
  • проводьте рекламні акції.

Також можете надавати послуги з ремонту ювелірних виробів на дому або ж пропонуйте послуги термінового ремонту ювелірних виробів в присутності замовника.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами