ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: відкриття спортивного магазину

спорттовариУ сучасному суспільстві люди все більше звертають увагу на своє здоров’я і ведуть здоровий спосіб життя, займатися різними видами спорту, тому виникає потреба в супутніх товарах. Як відгук на цю ситуацію починає розвиватися ринок спортивних товарів, відкриваються спортивні магазини і спортивні зали. Якщо вам близька ця тема, пропонуємо спробувати вам відкрити спортивний магазин.

Магазини такої спрямованості продають населенню спортивний одяг, взуття, спортивне спорядження та спорядження для тих хто захоплюється лижним спортом. Більшість речей купляється в інтрнеті, а потім вже перепродається. Якщо спорядження необхідно терміново, то купляють його в звичайних інтрнет магазинах.

Спортивний магазин не обовязково відкривати в центрі міста, тому що покупки такого роду ретельно планують, а значить, їдуть цілеспрямовано і знають, що будуть купувати.

Крім того, вартість оренди приміщень в центрі міста, вища, ніж в спальних районах. Ідеальний варіант для вас, це відкрити спортивний магазин в спальному районі, неподалік від елітної новобудови. Для ведення цього бізнесу вам потрібно зареєструватися приватним підприємцем.

Щоб усі товари були доступні для огляду, площа спортивного магазину не повинна бути менше 50 кв. метрів, краще – близько 70 квадратів. Обладнання повинно бути мобільним, тому що спортивний інвентар може мати великі, нестандартні розміри і форми. Стелажі повинні легко демонтуватися і встановлюватися, щоб при перестановці товарів у магазині не розпочинався хаос. Продаж спортивних товарів має сезонні спади і зростання, тому організовуйте пару раз на рік масштабні розпродажі. Як правило, такі магазини мають вузький контингент покупців, тому подумайте про додаткові послуги, наприклад,  про доставку купленого товару додому. Залежно від площі спортивного магазину набирайте штат продавців. Зазвичай достатньо від 2-х до 6 чоловік.

Товари, які будуть продаватися в вашому магазині, слід підбирати з урахуванням кліматичних особливостей вашого регіону, наприклад, в північних районах популярним буде гірськолижний спорт, а ось тренажери, інвентар для занять у закритих приміщеннях і здорове харчування продаються однаково добре в будь-якому місті. Окрема група товарів – спорядження для альпіністів, його купують перед поїздкою в гори, безпосередньо. Крім того обов’язково відкрийте відділ спортивного одягу і взуття, яке деякі люди вважають за краще носити щодня.

Щоб не допускати помилок при організації бізнесу, потрібна об’єктивна інформація про ринок спортивних товарів у місті.

Для цього бажано провести аналіз магазинів конкурентів, які реалізують спорттовари. Якщо ви виявили великі торгові точки, які продають продукцію певного виду, то вам варто викреслити її зі свого асортименту, щоб у вас не було зайвих витрат. Зберіть інформацію так само про постачальників і умови договорів з ними. Продумайте рекламну компанію з просування вашого спортивного магазину на місцевий ринок. Це можуть бути акції, розпродажі, про які буде поширюватися інформація за допомогою ЗМІ, листівок, оголошень і банерів.

Ваші прибутки залежатимуть безпосередньо від таких факторів як місце розташування, асортимент продукції, рівень цін.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами