ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вигідна бізнес ідея – відкриваємо магазин сантехніки з нуля

сантехникаАктуальний бізнес, який приносить гарний прибуток – магазин сантехніки. Одна важлива умова – грамотний підхід до організації справи. Житлові умови поліпшити прагне більшість людей. Тому сантехнічне обладнання затребуване завжди і в будь-яку пору року.

Але зайняти своє місце на ринку не так просто. Конкуренція висока, і вкладень потрібно чимало. Невеликий магазинчик зі скромним асортиментом навряд чи стане прибутковим малим бізнесом. Сучасні покупці вибагливі до асортименту, та й у будь-якому місті вже є як мінімум один магазин сантехніки.

Етапи реалізації бізнес ідеї

  • Приміщення,
  • Цільова аудиторія,
  • Поставщики,
  • Персонал,
  • Реклама.

Яке приміщення вибрати?

Приміщення для розміщення товару потрібно буде немаленьке. Сантехніка – товар крупний.

До того ж покупці бажають розглянути його з усіх боків. Тому знадобиться як мінімум 100 кв. м торгової площі. До магазину повинні бути зручні під’їзні шляхи. Спочатку потрібно врахувати, що потрібно буде під’їжджати і на великогабаритному транспорті. Навіть якщо на першому етапі це не планується, не варто виключати можливість розвитку бізнесу.

Дуже важливо приділити увагу гарному освітленню в торговому залі. Сантехніка повинна привертати увагу покупців своїм блиском. Найпростіше це зробити за допомогою грамотного освітлення. А ось робити дорогущий ремонт і витрачати на це зайві кошти не варто. Інтер’єр для магазину сантехніки не має вирішального значення.

Як вгадати з асортиментом магазину сантехніки

Асортимент майбутнього магазину прямо повинен залежати від його місця розташування.

Якщо поблизу знаходяться в основному будинки, в яких проживають люди з невеликим достатком, то і асортимент повинен бути зорієнтований, в першу чергу, саме на них. Відповідно в більш забезпеченому районі можна розраховувати на затребуваність товару високого цінового діапазону. Не прорахувавши з асортиментом, в короткий час вдасться вийти на рентабельний рівень. Інтернет-магазин “SantehShop” пропонує широкий асортимент товару, перейшовши за посиланням инсталляция для биде ви залишетесь задоволеними своїм вибором і якістю обслуговування.

Якщо магазин розташувати в районі новобудов, то, найімовірніше, затребуваним виявиться тільки супутній сантехнічний товар, оскільки купувати продукцію для обробки новобудов люди будуть у великих торгових центрах. Відмінним вибором стане перетин кількох вулиць.

Крім приміщення для торгового залу буде потрібно ще і склад. Розумніше буде видавати товар зі складу, а торгове приміщення використовувати тільки для демонстрації асортименту. Чим більш різноманітним він буде, тим більше шансів розкрутити бізнес.

Ідеальний варіант демонстрації асортименту товару в магазині – це стенди, де сантехнічне обладнання розміщено як би комплектами.

Це дозволяє потенційним покупцям швидше прийняти рішення і не розгубитися.

Аналізувати попит потрібно протягом одного року. Тому, щоб остаточно визначитися з асортиментом, на першому етапі потрібно забезпечити наявність товару не тільки середнього цінового діапазону, але й низького, і високого.

З якими постачальниками варто працювати

Дуже важливий момент для відкриття магазину сантехніки – постачальники. Це можуть бути не тільки безпосередньо виробники, але і дилери. І не варто зациклюватися тільки на одному партнері. Чим їх більше, тим вигідніше для вас, так як завжди можна буде вибрати саме ті умови, які будуть найбільше влаштовувати.

Буде вдалим бізнес чи ні, чи буде можливість брати товар під реалізацію, отримати відстрочки по платежах та знижки – залежить від того, наскільки добре ви вмієте домовлятися з партнерами.

Чому потрібен хороший персонал

Обсяг продажів може зрости завдяки професійним продавцям-консультантам, а може і неухильно знижуватися теж завдяки їм. Чим більше продавці будуть зацікавлені в результаті, тим вигідніше для власника магазину. Це зрозуміло будь-кому. Тому мотивація персоналу просто необхідна.

Чи потрібна реклама малому бізнесу

Без неї сучасний бізнес обійтися не зможе. Думка про рекламу у людей давно помінялося. Її вже не сприймають тільки як щось дратівне. Для сучасної людини, найчастіше, – це, насамперед, інформація. Від грамотної реклами ще нікому не ставало гірше.

На початковому етапі для розкрутки малого бізнесу з нуля підійде стандартний набір реклами: листівки, оголошення в місцевих ЗМІ, рекламні щити і розтяжки. Але користуватися постійно такими рекламними матеріалами дорого. Тому, коли клієнт дізнається про магазин, можна обмежитися періодичним випуском рекламних буклетів, в яких буде інформація про асортимент товару, акції і знижки. Забувати про це не потрібно. І відразу ж потрібно передбачити системи знижок для постійних клієнтів. Такими можуть стати бригади обробників-сантехніків. Ці покупці повинні стати бажаними клієнтами.

Обладнання для магазину сантехніки

Для оформлення приміщення магазину потрібні полиці, стелажі, вітрини, стенди. Крім того, доведеться витратитися і на оргтехніку. Відповідно до сучасних вимог безпеки магазин повинен бути обладнаний пожежною сигналізацією.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами