ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: продаж-купівля мобільних телефонів

мобілкаЯк відомо, модельний ряд мобільних телефонів постійно поповнюється апаратами, що мають все більше корисних функцій і приємних додаткових можливостей. Багато громадян прагнуть регулярно оновлювати свої телефони, кілька разів на рік купуючи нові моделі. У той же час, існує і інша група людей, для яких мобільник – всього лише засіб спілкування.

Представники цієї категорії купують новий телефон лише тоді, коли старий ламається або застаріває морально. В результаті, ми маємо дві групи людей: першим не потрібні їхні «старі» мобільні телефони, і вони готові позбутися від них за символічну плату. Другі ж з радістю готові купити ці якісні апарати за низькою ціною, які недовго були в користуванні. На додачу можна їм пропонувати купити чохли до їхніх смартфонів попередньо замовивши ці товари на сайті https://floy.com.ua/xiaomi-redmi-7.

Таким чином, скуповуючи мобільники у перших і продаючи їх другим, можна досить пристойно заробляти. Знайти як продавців, так і покупців уживаних телефонів нескладно. Для початку дайте в будь-яку безкоштовну газету або на сайті оголошень повідомлення такого типу: «Скупка стільникових телефонів б/у в робочому стані з виїздом на дім».

Більшості власників старих мобільників просто лінь самостійно займатися пошуком покупців: гра не варта свічок. Якщо ж ви самі готові прийти до них і забрати непотрібні телефони, вони віддадуть їх вам за символічну плату. Ну, а покупців знайти ще простіше: хто відмовиться придбати сучасну модель за півціни?

Шукати клієнтів можна за допомогою все тих же безкоштовних міських газет або сайтів оголошень. Якщо ви живете у великому місті, і покупців, і продавців стільникових телефонів буде достатньо. А тим, хто проживає в маленьких населених пунктах, можна взаємодіяти з клієнтами і з інших міст.

Шукати продавців і покупців в цьому випадку слід в інтернеті, а доставляти продукцію можна за допомогою провідників пасажирських поїздів та водіїв-далекобійників. Працюючи за цією схемою, можна купувати старі телефони в найближчому великому місті, і продавати їх в навколишні села і невеликі містечка.

Рівень доходів населення в обласних і районних центрах дозволяє громадянам постійно здобувати нові моделі стільникових телефонів, у той час як жителі невеликих населених пунктів рідко можуть дозволити собі покупку дорогого мобільника.

Займатися цим бізнесом на першому етапі можна у вільний час, після основної роботи або навчання. Зустрічатися з замовниками можна у вечірній час або у вихідні дні. Якщо бізнес буде розвиватися успішно, продаж старих стільникових телефонів можна зробити основним своїм заняттям – все залежить від поставлених вами цілей.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами