ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати хорошого адвоката

адвокатУ Києві дуже багато адвокатів. І не секрет, що серед них є юристи найвищого класу і зовсім початкового рівня. Як серед такої безлічі знайти фахівця, який дійсно надасть кваліфіковану юридичну допомогу і слушну практичну пораду. Завдання не з легких, але вирішити його можна, звернувши увагу на основні важливі деталі.

Досвід роботи адвоката

Дуже важливий аспект впливає на вибір адвоката. Неважко здогадатися, що юрист, що має багатий життєвий і професійний досвід, легше розбереться в нестандартній складній ситуації і швидше знайде вірне рішення. Велика кількість проведених справ дають юристу безцінну здатність правильно орієнтуватися у великій кількості інформації і фактів, виділяючи з неї самі, цінні, які, врешті-решт, можуть зіграти вирішальну роль у результаті справи. Тому не соромтеся з’ясувати скільки років працює фахівець.

Спеціалізація адвоката

В існуючих умовах більшість адвокатів надають послуги з усіх галузей права. Від кримінальних до господарських питань. Але все ж є фахівці більш вузької спеціалізації. Наприклад, надають послуги у сфері виключно цивільного права, або кримінального права. Існують адвокати, які мають ще більш вузьку спеціалізацію – податкове право, спадкові справи або адвокат по кредитным делам. Звичайно ж, такий фахівець виявиться більш компетентним у багатьох питаннях і тонкощах вирішення проблем.

Зовнішній вигляд адвоката

Як говорить відоме прислів’я, зустрічають по одягу … Багато починаючих адвокатів намагаються справити враження на клієнтів шикарним зовнішнім виглядом, дорогими аксесуарами, обстановкою офісу і т.п. Не слід звертати на це пильної уваги, оскільки головним для Вас є професіоналізм і кваліфікація юриста. Але і нехтувати цією ознакою не варто. Успішна людина і виглядає успішно. Якщо у вашого адвоката на піджаку постійно відірваний гудзик або розстебнута ширінка, то залишиться лише сподіватися, що по відношенню до Вашої справи адвокат буде більш акуратним.

Рекомендації знайомих

Найкращою рекламою для вас і вашого адвоката є рекомендація вдячних клієнтів. Ви не зустрінете в газетах оголошень найкращих адвокатів Києва. Їх знають без жодної реклами. Люди, яким вони надали якісну реальну юридичну допомогу, ледве почувши про проблеми, із задоволенням рекомендують їх своїм друзям, близьким і далеким знайомим. Тому фахівець, про якого ніхто не чув, повинен Вас насторожити. Все залежить від важливості питання. Якщо мова йде про велику суму грошей або про Вашу свободу, доцільно дізнатися побільше про адвоката, до якого збираєтеся звернутися.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами